JESDER
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 14:00 Bu haber 1237 kez okundu
 
Bardak su makinesi için sözleşme imzalandı
Geçtiğimiz günlerde Şişeleme Fabrikasında bardak su üretimine geçileceğini söyleyen Başkan DİNÇER; makine alımı için Pesco Termo İnşaat ve Makine Tic.Lt.Şti. ile sözleşmeyi imzaladı.
GÜNCEL Haberi
Bardak su makinesi için sözleşme imzalandı

Rıdvan Eşin

ÇİNE - Geçtiğimiz günlerde Şişeleme Fabrikasında bardak su üretimine geçileceğini söyleyen Başkan Dinçer; makine alımı için Pesco Termo İnşaat ve Makine Tic. Lt. Şti. ile sözleşmeyi imzaladı.

Konu hakkında bilgi veren Başkan Dinçer; Bildiğiniz üzere pandemi döneminde tek kullanımlık bardak sulara talep arttı, bizler de bardak su üretimi için makine araştırmasına girmiştik. Yatırım için gerekli girişimlerde bulunduk ve Pesco Termo İnşaat ve Makine Tic.Lt.Şti. ile anlaştık ve sözleşmemizi imzaladık.Yıl sonuna kadar makine teslimi yapılacak ve deneme üretimine geçeceğiz, makinemiz  saatte 17.000-18.000 bardak üretebiliyor, 150-200-250 ml olmak üzere 3 çeşit üretimi var, robotlu otomatik kolime ünitesi mevcut, Yatırım maliyetimiz ise yaklaşık bir milyon lira.Çinemize hayırlı olsun, yatırımlarımız imkanlarımız doğrultusunda devam edecek, dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Çine, Çine Belediyesi, bardak su, üretim, imza, E. Salih Dinçer
Yorumlar
Haber Yazılımı