Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 16:14 Bu haber 521 kez okundu
 
Badminton Analig Ege Grup Müsabakaları başlıyor
Spor Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 2017-2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Ege Grup Müsabakaları 09-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Efeler Mimar Sinan Spor Salonu’nda Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek.
SPOR Haberi
Badminton Analig Ege Grup Müsabakaları başlıyor

AYDIN- Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm paydaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleri doğrultusunda oluşturulan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) 2017 - 2018 Sezonu Grup müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor.

Aydın’da düzenlenecek olan Analig Badminton Ege Grup müsabakalarına 2004, 2005 ve 2006 doğumlu sporcular katılım gösterecek. Aydın, Afyon, Bilecik, Denizli, Eskişehir, İzmir, Kütahya, Balıkesir, Muğla ve Uşak illerinden yaklaşık 100 sporcunun katılım göstereceği Badminton Analig Ege Grup müsabakaları büyük heyecana sahne olacak.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Badminton, Badminton Analig Ege Grup Müsabakaları
Yorumlar
Haber Yazılımı