301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Temmuz 2018 - Salı 13:37 Bu haber 1018 kez okundu
 
AYTO’dan TOBB Emekli Sandığı Vakfına 2 delege
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Emekli Sandığı Vakfı Teşekkül ve Üye Delegeleri Ege Bölgesi seçimi Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda (EBSO) gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
AYTO’dan TOBB Emekli Sandığı Vakfına 2 delege

AYDIN- Ege Bölgesi'nde yer alan 64 Oda ve Borsanın yarıştığı seçimlerde Aydın Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Evran Teşekkül Delegesi, Genel Sekreter İlknur Kabasakal Üye Delegesi olarak seçildi.

TOBB Emekli Sandığı Vakfı seçimlerinde Aydın Ticaret Odası’nı bir kez daha başarıyla temsil ettiklerini ifade eden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Evran, “64 Oda ve Borsa içerisinden 7 Oda ve Borsa seçilme başarısı gösterirken bunlardan bir tanesi de Aydın Ticaret Odası oldu. Görev süremiz içerisinde Aydın Ticaret Odası, TOBB ve Kurullarında bugüne kadar yer almadığı her noktada yer almaktadır. Bu Aydın’ın başarısıdır. Bizler Aydın’ın potansiyelini ortaya çıkarması için her platformda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Benimle birlikte delegelik hakkı kazanan Genel Sekreterimiz İlknur Hanımı da tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYTO, TOBB Emekli Sandığı Vakfı, Ergün Evran, İlknur Kabasakal
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYTO’dan TOBB Emekli Sandığı Vakfına 2 delege
Yorumlar
Haber Yazılımı