Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 12:16 Bu haber 2268 kez okundu
 
AYTO üyeleri, Fespa Eurasia Baskı Teknolojileri Fuarı’na gitti
Aydın’ın medya ve reklam sektörünün önde gelen firmaları, Aydın Ticaret Odası (AYTO) koordinasyonunda İstanbul’a düzenlenen Fespa Eurasia Baskı Teknolojileri Fuarı’na gitti.
TEKNOLOJİ Haberi
AYTO üyeleri, Fespa Eurasia Baskı Teknolojileri Fuarı’na gitti

AYDIN  - AYTO, 7. Meslek Komitesi’ne kayıtlı üyelerini, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Fespa Eurasia Baskı Teknolojileri, Malzeme ve Ekipmanları Fuarı’na götürdü.

120’den fazla katılımcı firma ve 500’den fazla sergilenen marka ile baskı ve endüstriyel reklam sektörlerinin lider fuarı kabul edilen FESPA Eurasia Fuarı’na 30 üye katıldı.

Üyelerinin fuarları görüp sektörleriyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmelerini önemsediklerini ifade eden AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Fuarda stant açan firma sayısının fazla olması ve sergilenen ürünlerin çeşitliliğinin ziyaret eden üyelerimizi memnun ettiğini gördük. Her fuar ziyaretinde düzenlediğimiz anketlerle üyelerimizin isteği doğrultusunda daha iyisini nasıl yapabiliriz gayretindeyiz. Fuarlara katılan üyelerimize şahsım ve idarede görevli arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYTO, Fespa Eurasia Fuarı, Hakan Ülken,
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı