Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 17:34 Bu haber 780 kez okundu
 
AYTO personellerinden AYTO Akademi eğitimleri
Aydın Ticaret Odası (AYTO), akreditasyon sistemi iyi uygulama örneği olarak AYTO Akademi eğitimlerine personellerini de dahil etti.
EĞİTİM Haberi
AYTO personellerinden AYTO Akademi eğitimleri

AYDIN- Bundan böyle AYTO Personelleri uzman oldukları bir konuda diğer personel arkadaşlarına eğitim verecek.

İlk eğitimi İç Ticaret Memuru Kadir Tornay Reklam, Halkla İlişkiler alanında gerçekleştirdi. Reklam nedir, reklam ne satar, ihtiyaç mı istek mi ve imaj mı satın alıyoruz yoksa ürün mü gibi soruların yanıtlarının arandığı eğitimde AYTO Personelleri kişisel gelişimlerine katkı sağladılar.

Yapılacak eğitimlerin akreditasyon sistemi iyi uygulama örneği olarak öncelikle kurum kültürünün geliştirilmesine katkı sağlayacağına inandığını belirten AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal, “Personel arkadaşlarım birbirlerine katkı yapmanın yanında kolektif olarak kurumu da geliştirecekler ve kendi potansiyellerini görme imkânına da sahip olacaklar. Bugün gerçekleştirdiğimiz eğitim lisansını iletişim fakültesinde tamamlayan personel arkadaşımız Kadir Tornay tarafından reklam alanında verildi. Aramızda matematik mezunundan, arkeoloji mezununa kadar çok farklı alanlarda eğitim verebilecek arkadaşlarımız var. Eminim eğitimler tamamlandığında çok farklı bakış açılarına sahip birer birey olarak Odamızın hizmet kalitesine önemli katkılar sağlayacağız” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYTO, AYTO Akademi, eğitim, personel eğitimi, İlknur Kabasakal
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYTO personellerinden AYTO Akademi eğitimleri
AYTO personellerinden AYTO Akademi eğitimleri
Yorumlar
Haber Yazılımı