Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 18:24 Bu haber 1263 kez okundu
 
AYTO Kadın Girişimciler Kurulu toplandı
AYTO Kadın Girişimciler Kurulu, Kasım ayı olağan toplantısını AYTO Vali Erol Ayyıldız Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi.
EKONOMİ Haberi
AYTO Kadın Girişimciler Kurulu toplandı

AYDIN- TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken’in de katıldığı toplantıya AYTO Yönetim Kurulu Üyesi Belgin Çekmen Altay başkanlık etti.

AYTO Yönetim Kurulu olarak kadın üyelere pozitif ayrımcılıkla yaklaştıklarını belirten TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Kadın girişimcilerimizin, kadın kurullarımızın projelerine her zaman destek vermeye hazırız” dedi.

Kadın girişimciliğine önem ve destek veren bir Odaya sahip oldukları için şanslı olduklarının altını çizen AYTO Yönetim Kurulu Üyesi Belgin Çekmen Altay, “Bu destek ve AYTO Kadın Girişimciler Kurulu’nun ticareti geliştirici çalışmaları, kadın istihdamını ve kadının ticari hayattaki rolünü artıracaktır” dedi.

AYTO Kooperatif Atölyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Belgin Çekmen Altay, kooperatif olarak iş fikri ve iş gücü ile ilgili kaynakların doğru kullanımı ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti başlattıklarını dile getirdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AYTO, Hakan Ülken, Belgin Çekmen Altay
Yorumlar
Haber Yazılımı