301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 19:38 Bu haber 820 kez okundu
 
AYTO Genel Sekreteri, TOBB emekli sandığında
Türkiye Odalar, Borsalar ve Birlik Personeli Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı’nın 54. Dönem Genel Kurul Toplantısı İstanbul’da bulunan Sandık Merkezi’nde gerçekleştirildi.
GENEL Haberi
AYTO Genel Sekreteri, TOBB emekli sandığında

AYDIN- Seçim gündemiyle toplanan genel kurulda yönetim ve denetim kurullarının seçimleri yapıldı.

Temmuz ayı başında Ege Bölgesi seçimlerinde Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Evran Teşekkül Delegesi, Genel Sekreter İlknur Kabasakal ise Üye Delegesi olarak seçilmişti. AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal Genel Kurul’da yapılan denetim kurulu seçiminde Sandık Denetim Kurulu Üyesi seçilerek AYTO’ya bir gurur daha yaşattı.

Seçim sürecinin çok zorlu geçtiğini ifade eden AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal, “3 liste denetim kurulu için yarıştık. Beni destekleyen delege arkadaşımın oyunu alarak denetim kurulu asil üyeliğine seçildim. Desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öncelikle Aydın’da bulunan 9 Oda ve Borsa olmak üzere 365 Oda ve Borsa’da çalışan arkadaşlarımın sandıkla ilgili tüm sorunlarında yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum. Bunun dışında üyelerimizden aldığımız güçle AYTO’nun temsili noktasında bir kurulda daha yer aldığımız için çok gururlu olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYTO, TOBB, İlknur Kabasakal, Ergün Evran
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYTO Genel Sekreteri, TOBB emekli sandığında
AYTO Genel Sekreteri, TOBB emekli sandığında
Yorumlar
Haber Yazılımı