Haber Detayı
27 Eylül 2017 - Çarşamba 11:29 Bu haber 470 kez okundu
 
AYTO Akademi’de algı yönetimi eğitimi
AYTO Akademi yeni eğitim dönemine İzgören Akademi ile başladı
EĞİTİM Haberi
AYTO Akademi’de algı yönetimi eğitimi

AYDIN- Aydın Ticaret Odası (AYTO) Akademi ve İzgören Akademi işbirliği ile Aydın Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda Bireysel ve Kurumsal Algı Yönetimi Eğitimi gerçekleştirildi.

İzgören Akademi’nin deneyimli eğitimcilerinden Gökhan Okçu tarafından verilen eğitim sonunda katılımcılar sertifika almaya da hak kazandılar.

Eğitmen Gökhan Okçu tarafından, İletişim ve Algı Yönetimi, İlk İzlenim, Satışta Motivasyon ve Herkesten Farklı Olmak üzerine hayatın içinden pratik ipuçlarının verildiği eğitime ilgi yoğundu.

Eğitimin ardından konuşan AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal, “Öncelikle üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Eğitimin duyurusuna çıktığımız ilk andan itibaren çok kısa süre içerisinde eğitim kontenjanını doldurarak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bizlere gösterdiler. Eğitimin kontenjan sınırı olması dolayısıyla dâhil edemediğimiz üyelerimiz için de en kısa zamanda yeni eğitimler düzenleyeceğiz. AYTO Akademi ve İzgören Akademi üyelerimizin ticari hayatlarına katkı sunmak için eğitimlerine devam edecek” dedi.

Daha önce AYTO Akademi organizasyonunda Gökhan Okçu tarafından verilen 25. Saat Semineri’ne de katılan Aydın Ticaret Odası üyeleri, eğitim sonunda duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Odanın bu tür eğitimlerinin ticari hayatlarını olumlu yönde etkilediğini belirten üyeler AYTO Başkanı Hakan Ülken’e teşekkür ettiler.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYTO, AYTO Akademi, Algı yönetimi, İlknur Kabasakal
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYTO Akademi’de algı yönetimi eğitimi
AYTO Akademi’de algı yönetimi eğitimi
AYTO Akademi’de algı yönetimi eğitimi
Yorumlar
Haber Yazılımı