Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 09:50 Bu haber 1353 kez okundu
 
AYTO Akademi bilgilendirdi
AYTO Akademi tarafından organize edilen TKDK Aydın İl Koordinatörlüğü tarafından “IPARD II PROGRAMI” destek ve teşviklerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantısı, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
AYTO Akademi bilgilendirdi

AYDIN- Toplantıda program kapsamında yer alan, Süt ve Süt Ürünleri, Kırmızı Et ve Et Ürünleri, Kanatlı Et Ürünleri, Su Ürünleri, Meyve-Sebze, Yumurta Tavukçuluğu, Bitkisel Üretimin İşlenmesi Pazarlanması, Arıcılık, Zanaatkârlık, Kırsal Turizm, Makine Parkları ve Yenilenebilir Enerji Yatırımlarına yönelik olan sektörlerle ilgili destek ve teşvikler konusunda katılımcılara bilgi verildi.

Aydın ekonomisinin gelişmesi için yeni yatırımların önemine dikkati çeken AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal, “Yapılacak yatırımları devletin verdiği hibe ve teşviklerle desteklemek yatırımın geri dönüşünün daha çabuk olmasını sağlayacaktır. Bugün gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantısında, TKDK tarafından hangi sektörlerde destek verilecek, bu desteklere nasıl başvurulacak gibi konularda üyelerimizi aydınlattık. Umarım burada verilen bilgilerle hazırlanacak projeler, Aydın ve ülke ekonomisine önemli katkı sunacaktır” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AYTO, AYTO Akademi, İlknur Kabasakal
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYTO Akademi bilgilendirdi
AYTO Akademi bilgilendirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı