Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
01 Ocak 2015 - Perşembe 13:24 Bu haber 1302 kez okundu
 
AYTO 2014’te hedefe yürüdü
Aydın Ticaret Odası (AYTO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, “Göreve başladığımızda iki temel ilke üzerinde duracağımızı ifade etmiştik.
EKONOMİ Haberi
AYTO 2014’te hedefe yürüdü

Rıdvan Eşin

Bunlardan birisi ‘üye odaklı çalışacağız” diğeri de ‘Odamızı hep beraber ortak akılla yöneteceğiz’ idi. hedeflerimizden hiç vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. 2014’te hedefe yürüdük” dedi.2014 yılını değerlendiren AYTO Başkanı Hakan Ülken, “AYTO üye odaklı çalışıyor ilkemizin ışığında AYTO aydınlatıyor, AYTO kaliteyi getiriyor, AYTO uçuruyor ve AYTO çağ atlatıyor dedik. AYTO uçuruyor dedik 2013/2014 fuar sezonunda ve 2014/2015 fuar sezonunda 50’nin üzerinde fuara şu ana kadar Bin 500 civarında üyemizi uçurduk.

Sektörel fuarlarda o sektörden odamıza kayıtlı 1 üyemiz dahi olsa uçuruyoruz. AYTO olarak üyelerimizin iş hacmini artıracak her türlü hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bizim için üyelerimizin uçması, Aydın ekonomisinin uçması demektir” şeklinde konuştu.2014 yılında hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler veren Hakan Ülken, “AYTO aydınlatıyor dedik; ilimizde kamunun sağladığı teşvik ve destekleri konusunda uzman kişilerce üyelerimize anlatıldı, şimdi de Odamızda aynı hizmet, personellerimiz tarafından verilmeye devam etmektedir.

AYTO kaliteyi getiriyor dedik; TSE bugün hizmet binamızda, üyelerimize, ilimize, bölgemize hizmet etmeye devam ediyor. AYTO çağ atlatıyor dedik; bugün hemen hemen herkeste bulunan IOS ve ANDROİD telefonların hepsinde kullanılabilen mobil uygulamamızla Odamız herkesin elinin altında… Odamızı hep beraber ortak akılla yöneteceğiz ilkemiz ile de 5 Bin üyemize sorduk. Odamızdan beklentileriniz nelerdir? dedik. Yapılan anket çalışmamızın sonucunda da üyelerimizden genel ve sektörel eğitim talepleri geldi. Biz de “AYTO eğitiyor” dedik. Odamızca yasal mevzuata ilişkin düzenlenen eğitimlerin yanı sıra alanında marka olmuş kişileri üyelerimiz ile bir araya getirdik” dedi.

2015’TEN BEKLENTİLERİNİ DE ANLATTI

2015 yılından beklentilerini de anlatan Başkan Ülken, “2015 yılında da yine AYTO üye odaklı çalışmaya ve ortak akılla yönetilmeye devam edecek. Yine hizmetlerimizi üyelerimizin menfaat ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirip Aydın için söyleyecek bir kelimesi olan herkesi dinleyeceğiz Türkiye 2014 yılını Cumhurbaşkanlığı ve Yerel Seçimler olmak üzere iki önemli seçimle geçirdi.

2015 yılında da yapılacak olan Genel Seçimler nedeniyle ülke gündeminde yine bir süre daha seçim olmaya devam edecek. İş dünyası olarak temennimiz 2015 genel seçimlerinde sonra seçim gündeminden sıyrılıp ülke ekonomisinin gelişmesine yönelik tedbirlerin artırılması olacaktır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: AYTO, 2014, hedefe yürüdü
Yorumlar
Haber Yazılımı