Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
15 Şubat 2019 - Cuma 13:45 Bu haber 1264 kez okundu
 
AYSO, GEKA ile işbirliğinde eğitim gerçekleştirdi
AYSO ve GEKA İşbirliği İle Gerçekleştirilen Uluslararası Pazarlara Giriş Stratejileri Ve Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi sona erdi.
EKONOMİ Haberi
AYSO, GEKA ile işbirliğinde eğitim gerçekleştirdi

AYDIN- Aydın Sanayi Odası Örsdemir Balkan Toplantı Salonu’nda 13-14 Şubat 2019 tarihlerinde Güney Ege Kalkınma Ajansı teknik desteği kapsamında “Uluslararası Pazarlara Giriş Stratejileri ve Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi” gerçekleştirildiği bildirildi.

Yapılan açıklamaya göre, eğitime Aydın Sanayisi’nin önde gelen firmalarının ihracat uzmanları ile uluslararası pazarlara girmeyi düşünen firmalardan 20 kişi katıldı. Uzman Eğitimci Hakan Akın’ın sunumuyla gerçekleşen eğitimin ilk gününde, Uluslararası Pazarlara Giriş, Dünya Pazarlarına Genel Bakış, Uluslararası Ticarete Hazırlık, Uluslararası Pazar Araştırma Yöntemleri, Hedef Pazar Analizleri ve Değerlendirmeleri, Hedef Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri, Uluslararası Pazarlama Yönetimi, Uluslararası Ticarette Risk Yönetimi gibi birçok konu başlıkları işlendi. İkinci gün ise Müşteri Bulma Uygulamaları ve Oyunlar ile eğitim sona erdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AYSO, GEKA, Eğitim çalışması, Hakan Akın
Yorumlar
Haber Yazılımı