Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 19:01 Bu haber 946 kez okundu
 
Ayşe Ünal görevini terk etti
AK Parti Germencik İlçe Kadın Kolları Eski Başkanı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Ünal, görevinden istifa etti.
SİYASET Haberi
Ayşe Ünal görevini terk etti

AYDIN- Abdurrahman Sivri’nin göreve geldiği kongrenin ardından bir de istifa haberi geldi. Kongre sürecinde İlçe Başkanlığına aday olan Ayşe Ünal, Abdurrahman Sivri’nin Yönetim Kurulu Üyesiydi. Akşam saatlerinde sosyal medya hesabı Facebook’ta yaptığı paylaşımla görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti Germencik İlçe Başkanı Abdurrahman Sivri ile yaptığımız telefon görüşmesinde, “Ayşe Ünal’ın partiden değil Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini” söyledi.

Ayşe Ünal, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Mensubu olduğum Germencik Ak Parti ilçe yönetim kurulu görevimden bugün itibari ile istifa etmiş bulunmaktayım. Bu kutlu davada bu güne kadar yanımda olan ve desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim.”

Ayşe Ünal, 12 Aralık 2017 tarihinde AK Parti Germencik İlçe Başkanlığına Aday olduğu gün yapmış olduğu açıklamasında şu sözlere yer vermişti:

“Biz davamıza sahip çıkan bir yönetim anlayışı ile mücadele eden kırıcı ve ayrıştırıcı değil birleştirici ve yapıcı bütün vatandaşlarımızı kucaklayacak girilmedik ev sıkılmadık el bırakmayacağız. Bunu da samimi, davasına sahip olan bir ekiple ve siz değerli AK Parti gönüllülerimizle birlikte başaracağız. Bu nedenle AK Parti Germencik İlçe Başkanlığı için adaylığımı açıklıyorum. Allah utandırmasın.”

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Ayşe Ünal, AK Parti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ayşe Ünal görevini terk etti
Ayşe Ünal görevini terk etti
Yorumlar
Haber Yazılımı