Anadolu Basını
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:13 Bu haber 1771 kez okundu
 
Aydınlı Elfin’den büyük başarı
Antalya’nın Alanya İlçesi’nde gerçekleştirilen Görme Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonası’na Aydınlı Elfin Pehlivan damga vurdu.
SPOR Haberi
Aydınlı Elfin’den büyük başarı

AYDIN- Katıldığı şampiyonada görme engelli sporcu Elfin Pehlivan, 100 metre serbest, 100 metre sırt ve 50 metre serbest kategorilerinde kazandığı altın madalyalar ile Türkiye Şampiyonu oldu.

İl Müdürü Ökkeş Demir’e Ziyaret

Elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu’nun ardından başarılı sporcu Elfin Pehlivan, babası Yücel Pehlivan ve Antrenörü Korkut Firet Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.

“Başarının Engeli Olmaz”

Ziyaret esnasında açıklama yapan İl Müdürü Demir, “başarının engeli olmayacağını Elfin kızımız herkese gösterdi. Zorlu bir şampiyonada Aydın’ı en iyi şekilde temsil etti. Bu başarısı da herkese bir örnek niteliğindedir. Başarısının mimarisinde ailesi ve antrenörü büyük rol oynamaktadır. Başta Elfin kızımız ile ailesi ve antrenörü Korkut Firet’e elde edilen şampiyonluk için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından İl Müdürü Ökkeş Demir, şampiyon olan Elfin Pehlivan’a hediyesini takdim etti ve hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Yüzme sporu, Elfin Pehlivan, Ökkeş Demir, Korkut Firet
Yorumlar
Haber Yazılımı