Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 12:09 Bu haber 1499 kez okundu
 
Aydın Ticaret Borsası, üyelerini fuarla buluşturdu
Aydın Ticaret Borsası’nın üyelerini 27-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Expo Center’de gerçekleşen, Uluslararası katılımlı Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’yla buluşturduğu bildirildi.
EKONOMİ Haberi
Aydın Ticaret Borsası, üyelerini fuarla buluşturdu

AYDIN- Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız ve Kazım Günaydın, Meclis Başkan Yardımcısı Rıza Uyar ve Ahmet Şenel, Meclis Üyesi Ali Çevik, Mustafa Akdam, Erkan Aslan, Mehmet Ali Avcu ve beraberindeki 168 Borsa üyesi, Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti.

Çondur, “Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması temasıyla gerçekleşen dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olan Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı sonrasında üyelerimizin duydukları memnuniyet bizleri onurlandırmıştır. Gerçekleştirilen fuar ziyareti; yeni teknolojileri görmenin yanı sıra, üyelerimiz ve Borsamız arasındaki iletişimi güçlendirmek, öneri talep ve isteklerini, yüz yüze bizlere iletmeleri sağlamak adına önemlidir. Katılım sağlayan Borsamız üyelerine teşekkürlerimizi sunarız. ifadelerine yer verdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Fevzi Çondur, A.Bahri Erdel, Cengiz Ülgen,Abdülkadir Yıldız
Yorumlar
Haber Yazılımı