Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 17:57 Bu haber 19418 kez okundu
 
Aydın Tabip Odası’nda Ülkü dönemi
Aydın Tabip Odası’nın Korona Virüs (COVİT-19) tedbirleri kapsamında ertelenen olağan genel kurulu tamamlandı.
GÜNCEL Haberi
Aydın Tabip Odası’nda Ülkü dönemi

Rıdvan Eşin

Aydın Tabip Odası’nın Korona Virüs (COVİT-19) tedbirleri kapsamında ertelenen olağan genel kurulu tamamlandı. Genel kurul sonrasında Aydın Tabip Odası’nın yeni başkanı Dr. Esat Ülkü oldu.

25-26 Temmuz 2020 tarihinde Aydın Tabip Odası’nın Olağan Seçimli Genel Kurulu yapılmış ve 2020-2022 Dönemi yapılanması belirlenmiştir. 29 Temmuz 2020 tarihi itibari ile de yeni yönetim görevine başlamıştır.

          

YÖNETİM KURULUNUN GÖREV DAĞILIMI

Başkan Dr. Esat Ülkü, Genel Sekreter Dr. Adalet Çıbık, Muhasip Üye Dr. Hümeyra Durdu, Veznedar Dr. Işık Doğan, Üye Dr. Gürkan Mersin, Üye Dr. Didem Tapan ve Üye Dr. Deniz Armağan Deniz olarak belirlenmiştir.

2020-2022 DÖNEMİ PROJELERİMİZ

Aydın Tabip Odası’nın yeni yönetimi projelerini sıraladı. Başkan Dr. Esat Ülkü yaptığı açıklamasında şunları aktardı, “Aydın İlindeki hekimlerin tümü ile işbirliğinin gerçekleştirilmesi ve üye sayımızın arttırılması. Aydın ilindeki tüm hekim arkadaşlarımıza ulaşmak için kurum ziyaretlerine, temsilciliklerimiz ve komisyonlarımızın çalışmalarının geliştirilmesi ve daha aktif çalışmalar yapması konusunda desteklenmesine önem verilecektir.

Hekimlerimizin öncelikli konuları sürekli olarak gündemde tutulacaktır. Hekim ve emekli hekim ücretlerinin arttırılması, Yıpranma payı, Sağlıkta şiddet yasası olmak üzere bekleyen ve acil önem arz eden konular önceliklendirilecektir. Aydın Tabip Odası bilimsel çalışmaları geliştirilecektir. Odamız halkın sağlığını olumlu ya da olumsuz olarak etkileyen tüm konu başlıklarında, konunun taraflarının toplanmasına, bilimsel bilginin üretilmesine katkı vermeyi sürdürecektir. İlimizin başta çevre olmak üzere bekleyen ve acil önem arz eden konuları önceliklendirilecektir. Aydın Tabip Odası, meslektaşları ile gerçekleştirecekleri sağlıklı yaşam ve kültür sanat çalışmaları ile Aydın halkına örnek olacak ve toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacaktır. Bütün bunları büyük önder Atatürk’ün gösterdiği yolda, Cumhuriyetimizin kuruluş ve varoluş nedenlerine bağlı kalarak yapacağız”dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Tabip Odası, yönetip, kurum, toplantı
Yorumlar
Haber Yazılımı