Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 17:17 Bu haber 1147 kez okundu
 
Aydın Sezgin, çalışmalarına Nazilli’de devam etti
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Aydın Sezgin’in, seçim çalışmalarını Nazilli’de sürdürdüğü, sivil toplum kuruluşları ve esnafı ziyaret eden Sezgin’in, ilçenin ve bölgenin önemli sorunlarını yetkililerden dinlediği bildirildi.
SİYASET Haberi
Aydın Sezgin, çalışmalarına Nazilli’de devam etti

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Milletvekili Adayı Aydın Sezgin, Aydın’ın en büyük ikinci ilçesinde ziyaretlerde bulundu. İlk olarak İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Sezgin, İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan’dan seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Partililerle sohbet eden ve gazetecilerle bir araya gelen Sezgin, Nazilli’nin hem Aydın için hem de bölge geneli için önemli bir ilçe olduğunu söyledi ve çalışmalarda partililere başarılar diledi.

İYİ PARTİ İLE PAZAR PAYI ARTACAK

Sezgin’in İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nın ziyaretinin ardından ilk durağı Nazilli Ziraat Odası oldu. Sezgin, Oda Başkanı Necdet İzgü’den çiftçilerin ve tarımsal faaliyetlerin durumu hakkında bilgiler aldı. Ziraat Odası’nın yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili de bilgiler alan Sezgin, İYİ Parti ile hem çiftçinin ekonomik durumunun iyileşeceği hem de bölgeye özgü tarımsal ürünlerin pazar payının artırılması için çalışmaların hayata geçirileceğini ifade etti, İYİ Parti’nin çevre konularına ilişkin duyarlılığını aktardı.

21. YÜZYILDA HALA KALKINMADAN BAHSETMEK ÜZÜCÜ

İlçedeki ziyaretlerine devam eden Sezgin ikinci ziyaretini ise Nazilli Ticaret Odası’na gerçekleştirdi, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’den odanın çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretinde 21. yüzyılda Nazilli’de ekonomik büyüme ve teknolojik gelişme üzerine yoğunlaşmak yerine hala kalkınma çabasından bahseder durumda olmanın üzücü olduğuna değinen Sezgin, amaçlarının hem bölgeye hem de ülkemize katkı sağlayıcı ticari faaliyetlerin önünü açmak olduğunun altını çizdi. Keza sanayi yatırımları ve sanayi alanları konusunda Nazillili girişimcilere destek olacağını belirtti.

Nazilli Ticaret Borsası’yla ziyaretlerine devam eden Sezgin, Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kırlıoğlu’ndan ihracat faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Nazilli’nin ve bölgenin ürünlerinin dünyada marka olması gerektiğini ifade eden Sezgin, ticari anlaşmalarla dünyadaki pazar payının artırılması ve markalaşmanın önemine değindi.

Aydın Sezgin ve beraberinde partililer ilçedeki ziyaretlerini Nazilli Şehiriçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile devam ettirdi. Sezgin, Kooperatif Başkanı Mustafa Esenay’dan şoför esnafının yaşadığı sorunlarla ilgili bilgi aldı. Kooperatif lokalinde şoförlerle görüşen Sezgin, şoförlere işlerinde bol kazançlar ve kazasız yolculuklar diledi. Sezgin, Başkan Esenay ile görüşmesinden çok yararlandığını belirtti.

ESNAFIN YÜZÜ İYİ PARTİ İLE GÜLECEK

Sezgin’in ilçedeki bir diğer durağı ise Nazilli Esnaf Kefalet ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi oldu. Kooperatif Başkanı Dursun Öztunç’tan esnafın yaşadığı sorunları dinleyen Sezgin, esnafın durumunun sadece Nazilli’de değil ülke genelinde çok sıkıntılı olduğuna değinerek iktidar olmaları durumunda hayata geçirilecek projelerden bahsetti. Sezgin, İYİ Parti iktidarı ile vatandaşın alım gücünün artmasıyla esnafın da yüzünün güleceğini söyledi.

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİMİZE DEĞER VERİYORUZ

Ziyaretlerini gün boyu devam ettiren Sezgin, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi’ni de ziyaret etti. Şube Başkanı Hasan Karataş, siyasilerin gazileri çoğu zaman unutmalarına üzüldüklerini aktarırken, Sezgin de İYİ Parti olarak şehit yakınları ve gazilere en büyük değeri verdiklerini, İYİ Partinin Aydın adaylarından Volkan Güleç’in Güneydoğu gazisi bir kahraman olduğunu ifade etti.

Sezgin ziyaretlerini Uzun Çarşı ziyaretiyle devam ettirerek esnaflara hayırlı işler diledi, vatandaşlarla konuştu. Sezgin’e vatandaşlar seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Aydın Sezgin, İYİ Parti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aydın Sezgin, çalışmalarına Nazilli’de devam etti
Aydın Sezgin, çalışmalarına Nazilli’de devam etti
Aydın Sezgin, çalışmalarına Nazilli’de devam etti
Aydın Sezgin, çalışmalarına Nazilli’de devam etti
Yorumlar
Haber Yazılımı