Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 09:57 Bu haber 934 kez okundu
 
Aydın Milli Eğitimi Okumuş’a emanet
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne İzmir Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş atandı.
EĞİTİM Haberi
Aydın Milli Eğitimi Okumuş’a emanet

Bilgi Koleji

AYDIN- Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, görevden alındı, yerine Seyfullah Okumuş atandı.

Görevden alınmasıyla ilgili konuşan Çandıroğlu, iddiaları kendisinin de medya organlarından öğrendiğini belirterek, "Halen görevimin başındayım. Görevden alındığıma veya başka bir yere atandığıma dair şu ana kadar bana intikal eden herhangi bir yazı veya tebliğ yok. Herkes gibi bende bazı internet sitelerinde bu haberleri okudum. Şu saate kadar görevden alındığıma dair bir durum söz konusu değil" dedi.

SEYFULLAH OKUMUŞ KİMDİR?

20.02.1966 yılında Çine’de doğdu. İlk tahsilini Çine Cumhuriyet İlkokulu’nda, orta ve lise tahsilini Çine İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Lise tahsili sonrasında öğrenimine devam ettiği Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. Aynı yıl Diyarbakır Melik Ahmet Lisesi’nde öğretmenlik görevine başladı. 1997 yılında İzmir´e geldi ve İzmir´de Konak Saliha Hüseyin Özyavuz İlköğretim Okulu´nda (Öğretmen), Konak Kemal Reis İlköğretim Okulu´nda (Öğretmen-Müdür Yardımcısı), Konak Hakimiyet-i Milliye İlköğretim Okulu´nda (Müdür Yardımcısı) ve Karşıyaka Anadolu İmam-Hatip Lisesi´nde (Okul Müdürü) öğretmen-idareci olarak,17 Haziran 2014 -04 Ağustos 2016 tarihleri arasında Aydın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

05/08/2016 tarihinde Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Seyfullah Okumuş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Milli Eğitim, Seyfullah Okumuş, Bilal Yılmaz Çandıroğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aydın Milli Eğitimi Okumuş’a emanet
Yorumlar
Haber Yazılımı