Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 14:56 Bu haber 1631 kez okundu
 
Aydın Ekonomi Kulübü Kızılay Haftası’nı kutladı
Aydın Ekonomi Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinden Eyüp Subaşı Kızılay Haftası dolayısıyla mesaj yayınlayarak kutladı.
GENEL Haberi
Aydın Ekonomi Kulübü Kızılay Haftası’nı kutladı

AYDIN- Türk Kızılayı’n din, dil, ırk ayrımı yapmadan savaş ve doğal afetler sonrasında, dünyanın en uzak yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine bile karşılık beklemeksizin bütün insani ihtiyaçlarını karşılayarak şefkat elini uzatan, acılarını hafifletmeye çalışan, yaralarını saran ve yardımsever çalışmalarıyla ülkenin de yüz akı ve gurur vesilesi olan yardım kuruluşu olduğunu belirten şunları söyledi:

“Zor şartlar altında kalan her bir insan için umut ve güven kaynağı olan Türk Kızılayı, Türk Milleti’nin ‘insan odaklı medeniyet anlayışının’ somutlaşmış hâlidir.

Yüksek insanî değerlere sahip kültürümüzde Türk Kızılayı, milletimizden aldığı güç ve destekle gerek ülkemizde gerekse dünyada yardımlaşma, dayanışma, dostluk ve işbirliğini destekleyen tavrıyla milletimizin gurur kaynağı olmaktadır.

Türk Kızılayı'nın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin büyüklüğüne yakışır hizmetleri yerine getirebilmesi için kan bağışı ile aynî ve nakdî yardımlarda bulunarak kurumun güçlü kılınması gerekmektedir. Milletimizin ve yardımsever Aydın halkının bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da Kızılay’a her türlü yardımlarını ve işbirliğini devam ettireceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygularla, insanlık adına bu ulvi görevi üstlenen ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Kızılayı’nın değerli yönetici ve çalışanlarının Kızılay Haftası’nı kutlar, sevgi ve saygılar sunarız.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Eyüp Subaşı, Ekonomi Kulübü, Kızılay Haftası
Yorumlar
Haber Yazılımı