Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 16:25 Bu haber 1281 kez okundu
 
Aydın Büyükşehir'in 100'üncü Yıl kutlamaları sürüyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele için Samsun'a ayak basışının 100'üncü yıldönümünün çeşitli etkinliklerle kutlandığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Aydın Büyükşehir'in 100'üncü Yıl kutlamaları sürüyor

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, hafta içerisinde, "Geldikleri Gibi Giderler" sergisiyle başlayan etkinlikler, 2 Yıldızlı FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu'nun Aydın etabıyla son hızıyla devam ediyor. Yarın akşam ise, sevilen sanatçı Melek Mosso Aydınlılara 100'üncü yıl konseriyle seslenecek.

Yarın akşam bir taraftan 2 Yıldızlı FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu'nun Aydın etabının heyecanı yaşanacak, bir taraftan da sevilen sanatçı Melek Mosso Aydınlılara unutulmaz bir akşam yaşatacak. Saat 18'de başlayacak olan final maçları, 2019 yılının en prestijli plaj voleybolu turnuvası olarak kabul edilen Aydın etabında heyecanı zirveye çıkaracak. Turnuvada Almanya, ABD, Avusturya, Belarus, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Hollanda, İtalya, İran, İsviçre, İsveç, İngiltere, Japonya, Kanada, Litvanya, Letonya, Norveç, Polonya, Rusya, Slovenya, Ukrayna, Yunanistan ve Türkiye'den toplam 56 takım final için ter döküyor.

Pazar akşamı saat 20.30'da ise yine Atatürk Kent Meydanı'nda Melek Mosso konser verecek.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise, "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz. Başlattıkları bağımsızlık mücadelesinin yüzüncü yılını kutluyoruz. Her yaştan Aydınlıyı umudun yeşerdiği bu günü kutlamak için pazar günü Atatürk Kent Meydanı'na davet ediyoruz" diye konuştu.

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, 19 Mayıs, Büyükşehir Belediyesi, Plaj voleybolu
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı