301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 17:08 Bu haber 707 kez okundu
 
Aydın Büyükşehir’den koşuculara davet
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin her yaştan koşucuyu sonbaharda Kuşadası'na beklediği bildirildi.
SPOR Haberi
Aydın Büyükşehir’den koşuculara davet

AYDIN- Belediyeden yapılan açıklamaya göre, bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan RunAydın Koşu Yarışı, 21 Ekim'de düzenlenecek. Çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği aynı hafta sonunda, katılımcıları ve sporcuları, spor ve eğlence dolu bir hafta sonu bekliyor olacak.

Kuşadası'nın deniz manzaralı eşsiz parkurunda gerçekleştirilecek yarışma 10 km ve 5 km olmak üzere iki etapta gerçekleştirilecek.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yarışma El Heykeli’nden başlayıp Kadınlar Plajı istikametinde devam edecek ve tekrar El Heykeli’nde son bulacak.

10 km ve 5 km kategorilerinde genel sıralamada dereceye giren kadın ve erkek sporculara çeşitli para ödülleri verilecek. 10 km kategorisinde birinciye 5 bin TL, ikinciye 4 bin TL, üçüncüye 3 bin TL ödül verilecek. 5 km kategorisinde ise birinciye 4 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye 2 bin TL para ödülü dağıtılacak.

Diğer taraftan aynı hafta sonu boyunca İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda kurulacak olan etkinlik alanında, her yaştan katılımcıya hitap edecek çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Tüm koşucuları sonbaharda Kuşadası'na beklediklerini söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Yeşille mavinin kucaklaştığı turizm merkezimiz olan Kuşadası'nda ilkini düzenleyeceğimiz koşuda koşucuları eşsiz bir parkur bekliyor. Vatandaşlarımızı spor yapmaya, koşmaya davet ediyorum" diye konuştu.

RunAydın Kuşadası ile ilgili daha detaylı bilgiye ve kayıt formuna www.runaydin.com web sitesinden ulaşılabilir.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, Özlem Çerçioğlu, Koşuculara davet, RunAyd
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aydın Büyükşehir’den koşuculara davet
Yorumlar
Haber Yazılımı