Haber Detayı
07 Eylül 2017 - Perşembe 13:02 Bu haber 488 kez okundu
 
AYBA, bir aileyi sevindirdi
Yardımı alan aile, “Yiyecek ekmeğimiz, yatacak yatağımız yoktu. Allah Özlem başkanımızdan razı olsun” dedi.
GÜNCEL Haberi
AYBA, bir aileyi sevindirdi

AYDIN- Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından Türkiye'ye kazandırılan örnek proje AYBA, yardıma muhtaç bir aileye anında el uzattılar.

Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile Aydın genelinde hane ziyaretlerinde bulunan AYBA ekipleri, maddi durumu yeterli olmayan, aileleri tespit ediyor. Söke ilçesinin Kemalpaşa Mahallesi’nde maddi zorluklar ile hayata tutunmaya çalışan aileye, Çerçioğlu'nun talimatları ile yardım eli uzandı. Aile, Çerçioğlu'nun bu yaklaşımı karşısında duygulanırken, mutlulukları da gözlerinden okunuyordu. Ekiplerin tespitleri doğrusunda giyecek ve eşya yardımı alan aile, Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Evlerine gelen AYBA ekipleri sayesinde hayata yeniden tutunan ailenin komşuları, "Anne ve çocukları eşi ile yaşadığı sıkıntılardan dolayı zor durumdaydılar. Aydın Büyükşehir Belediyesi AYBA ekiplerinin geldiğini gördük. Eve girmeleri ve çıkmaları bir oldu. Şaşırdık, kaldık. Aradan bir saat bile geçmeden üç araçla evin kapısının önüne birçok personeliyle gelen ekipleri gördük. Allah Özlem Çerçioğlu’ndan razı olsun. Böyle bir hizmeti Aydın halkı ile buluşturduğu için biz de çok mutlu olduk” diye konuştular.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Büyükşehir Belediyesi, AYBA, Özlem Çerçioğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYBA, bir aileyi sevindirdi
AYBA, bir aileyi sevindirdi
AYBA, bir aileyi sevindirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı