Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 16:52 Bu haber 1222 kez okundu
 
Atilla Koç’un oğlu Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı oldu
FETÖ'cülerle aynı fotoğraf karesinde bir kaç kez bulunmakla kamuoyunda adı tartışılan Kültür ve Turizm Eski Bakanı Atilla Koç’un oğlu Dr. Ali Taha Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığına atandı.
SİYASET Haberi
Atilla Koç’un oğlu Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı oldu

AYDIN– Cumhurbaşkanlığı tarafından Resmi Gazete yayımlanan kararnameye göre, Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığına Dr. Ali Taha Koç getirildi. Yeni sistemin en önemli ofislerinden biri olan Dijital Dönüşüm Ofisi, gelecek yatırımları için önemli konularda devlet kurumlarına destekte bulunması bekleniyor. Ofisin yeni başkanı Koç, daha önceden Cumhurbaşkanlığı Bilgi Teknolojileri Başkanı görev yapıyordu.

Koç Ailesi’ni kutlayan Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, “Kıymetli büyüğümüz Atilla Koç'un oğlu Sayın Dr. Ali Talha Koç, Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı vazifesine layık görülmüştür. Daha öncede Bilişim Başkanlığı vazifesinde bulunmuş olan Sayın Dr. Ali Talha Koç'u tebrik ediyor, tüm hemşerilerim adına yeni vazifesinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Atilla Koç, AK Parti, Ali Taha Koç,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Atilla Koç’un oğlu Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı