Haber Detayı
07 Aralık 2015 - Pazartesi 13:46 Bu haber 2523 kez okundu
 
ATHENA 33 SPA
Stres ve sıkıntının yanı sıra günün yorgunluklarını atmak amacıyla Aydın Merkez’de hizmete giren Athane 33 Spa ve Wellness merkezi Tralles Ancın Gold Residance içerisinde Belkıs Ersoy Ancın tarafından Aydın basınına tanıtıldı.
YAŞAM Haberi
ATHENA 33 SPA

Gezgin Değirmenci/Efeler

Girişimcilik ruhu ile hareket eden ve Aydın’da birçok STK’larda yönetici ve üye olarak görev yapan, Aydın’ın iş ve siyaset dünyasının yakinen tanıdığı isim olan Mustafa Ancin’in esi Aydın’lı İş Kadını Belkıs Ersoy Ancın, stresli ve kalabalık ortamından uzaklaşmak ve günün yorgunluğunu atmak için Tralles Gold Residance içerisinde Athena 33 Spa ve wellness merkezini faaliyete geçirdi.

“KENDİM DE MASAJ YAPTIRIYORUM”

Girişimci İş kadınlarına örnek olan Belkıs Ersoy Ancın, il genelinde masaj yapıp rahat, sakin ve huzurlu bir şekilde dinlenecek yerlerin sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini ve insanların sağlıklı ve fit kalması için sporun her mevsim yapılması gerektiğini ifade etti.

Sağlıklı ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyenler için her şeyin düşünüldüğü Spa ve wellness merkezi hakkında bilgi veren Belkıs Ersoy Ancın, “Uzun süredir kendim de masaj yaptırıyorum. Ben de bu spa merkezlerine ilgim olması nedeniyle böyle bir girişimde bulundum.

Aydın’da bu tür yerler pek yok. Bu merkezimizin kapasitesi 9 kişilik. Burada görevli Fizyoterapist ve masörler gelen vatandaşlara en iyi hizmet sunuluyor. Merkezimizde medikal, geleneksel Bali, Shıatsu, Aromaterapi, Lomi Lomi, Klasik, Refleksoloji, Antiselülit, Köpük Masajlar ve Kese, Yüz Bakımı, Sauna, Gelin ve Damat Hamamı gibi hizmet veriyoruz” dedi.

 Athena 33 Spa ve wellness merkezini hafta içi 10:00 ve 21:00 ve hafta sonu 11:00 ile 20:00 saatleri arasında açık olduğunu belirten Belkıs Ersoy Ancın, fiyatların ise 60 TL ile 200 TL arasında değiştiğini söyledi. 16 yaş altı kişilerin alınmadığını ve hastaların ise doktor raporu getirmeleri gerektiğini belirtti. Spa hizmetlerinin yarım saat ile bir bucuk saat arasında olduğunu ifade etti.

Kaynak: (Yeni Ufuk) - Aydın Yeni Ufuk Gazetesi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Athena 33 spa, Belkıs Ersoy Ancın, Tralles Gold Residance
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ATHENA 33 SPA
ATHENA 33 SPA
ATHENA 33 SPA
Yorumlar
Haber Yazılımı