Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 10:38 Bu haber 564 kez okundu
 
ATB Üyeleri fuarla buluştu
Aydın Ticaret Borsası, üyelerini Tarım Teknolojileri Fuarı'yla buluşturdu
EKONOMİ Haberi
ATB Üyeleri fuarla buluştu

AYDIN- Aydın Ticaret Borsası, üyelerini, Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’yla buluşturdu.

Aydın Ticaret Borsası üyelerini 01-03 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center’de gerçekleşen, Uluslararası katılımlı Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri Fuarı’yla buluşturdu.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Er ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyeleri Adnan Bosnalı, Ali Çevik, Rıza Uyar,  Ahmet Şenel, Erkan Aslan, Mehmet Ali Avcu ve beraberindeki Borsa üyeleri, Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, “Ülkemizin her köşesi verimli topraklara sahiptir. Bu topraklarda yaşamak bizim ayrıcalığımızdır. ‘Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması’ temasıyla gerçekleşen Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı sonrasında üyelerimizin duydukları memnuniyet bizleri onurlandırmıştır. Fuarlar, yeni teknolojileri görmenin yanı sıra, üyelerimiz ve Borsamız arasındaki iletişimi güçlendirmek, öneri talep ve isteklerini, yüz yüze bizlere iletmeleri sağlamak adına çok önemlidir. Katılım sağlayan Borsamız üyelerine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ticaret Borsası, Fuar, Fevzi Çondur, Cengiz Ülgen
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ATB Üyeleri fuarla buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı