Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin Kurban Bayramı
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 22:43 Bu haber 36824 kez okundu
 
ATATÜRK DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’nde, müthiş iddialar. Hastane içerisinde yaşanan olaylar Aydın kamuoyuna bomba gibi düştü.
GENEL Haberi
ATATÜRK DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?

Rıdvan Eşin kurban Bayramı

AYDIN -Türk Hareketi Aydın İl Temsilcisi, Mersin MEYDER Onursal Başkanı, Esirgenmiş Hayatlar Kurucusu, YURT AYDER Başkanı, Atatürk Devlet Hastanesi Birim Sorumlusu ve Germencik Ek Bina Nöbetçi Memuru Nuri Yılmaz Ergül yaşanan olaylarla ilgili çok çarpıcı hatta hayrete düşüren açıklamalarda bulundu.

“TERÖRİST ÖRGÜT BAŞI FETÖ’NÜN TAKTİKLERİDİR”

Başkan Ergül, “Hastanemizde yönetime atılan iftiralar, olmamış olayları olmuş gibi gösteren, dedi-kodu yapan bazı kesimler bizim yurt çocuklarından, Ayşegül Debreli’ye kullanarak bazı sonuçları almaya çalışıyorlar. Fettullahçı Terör Örgütünün taktikleridir, bu işler çürütüldü.

Zaten bu yola başvuran isim Nazmi Cimcir, “FETÖ İtirafçısı” olduğundan dolayı Evrak Kayıt’ta beraber çalıştığı, aynı odayı paylaştığı mesai arkadaşı Ayşegül Debreli’yi kullanarak yapılan hamledir.

İsmini açıklamak istemediğim 2 tane milletvekiline Ayşegül üzerinden bu vekillere kendisini, “beni müdür yap, ben sana yardımcı olacağım, şuan ki hastane yönetimine gereğini yapacağım” diyen kişidir. Hastane idaresi, başhekiminden müdürüne kadar yönetim kadrosundaki kişilerin birçoğuna FETÖ’cü diyen kişi, zaten kendisi de FETÖ itirafçısı. Ayşegül Debreli’nin müdürümüz Salih Turan hakkında yaptığı söylemler ve müdür yardımcılarının da hakkında söylediği ‘köşeye sıkıştırıp, benim evrak kayıt birimine gelip, kocanın haberi olmasın seninle beraber bara gidelim, beraber içki içelim, birlikte takılalım’ gibi söylemleri tamamen hayal ürünü ve yalandır.  Zaten böyle bir şey olsa, o birimde beş kişi çalışıyor, o beş kişi hangi ara odada yoklardı da müdür geldi onun odasında bu söylemlerde bulundu? Hastanemizde her yerde Kameralar var, orada da var kayıt altına alınması lazım kamera tarafından. Hangi tarihte oldu bu olaylar? Bir takım yalan ve iftiralar atarak, yalanlarını söylüyor. Ayrıca SABİM’ yazarak Salih müdürün kendisine MOBİK uyguladığı yönünde şikayet etti.

“NAZMİ CİMCİR TARAFINDAN KULLANILDIĞINI GÖRÜYORUZ”

Biz bu kız kardeşimizin yani Ayşegül Debreli kardeşimiz, Nazmi Cimcir tarafından kullanıldığını ve hastane içerisinde Müdürümüzün ‘Beş tane FETÖ’cü hakkında ihraç istediği’ için, bakanlığa bu yönde yazı yazdığından dolayı,  bunların bir teşkilatlanma olup bu kız çocuğunu kullandıkları görüyoruz.

Bu kız çocuğu kendisine rapor aldığında ‘Hakem Heyetine’ gönderen başhekimin ve aldıkları kararın ‘Salih müdür bana savaş açtı’ deyip, sırf hastane müdürüne savaş açmak için bu tür söylemler, bu gibi yalanlar atma durumuna girmiştir.  Zaten Aydın Devlet Hastanesi’nden neden Atatürk Devlet Hastanesine geldiği bellidir. Orada da çalışan bir şoförü, ‘beni taciz etti, beni şunu yaptı deyip’ yalan iftiralarda bulundu. Ve savcılığa intikal ettirildi ve bu kız suçlu bulundu, aslı olmayan bir iftira ve karalamada bulunduğu için mahkemeyi de kaybetti. Dahası eşine ‘eşim beni dövüyor’ diye 4 tane dava açmış bir kızdır. Bu kız devamlı kendi attığı yalanlara sürekli idari birime tehdit eden birisi. Kendiside yurt çocuğu olduğunu kullanarak yönetime yıldırmaya çalışmıştır.

“SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZÜ İVEDİLİKLE GÖREVE DAVET EDİYORUM”

Aydın İl Sağlık Müdürümüzü ivedilikle bu konular hakkında göreve davet ediyorum. Ayşegül Debreli kızımızı hastaneden alıp başka bir birimde görevlendirsin. Hastane çalışanlarına ve kendisini kurtarsın.

Bu kız çocuğu ‘şu milletvekili, bu milletvekili benim akrabam, benim kocam şu milletvekilinin danışmanıdır’ deyip idareyi tehdit etmesin, yeter artık. Kendisinin yaptığı her şey ortadadır. Ama Ayşegül Debreli’yi bu şekilde kullanan da Nazmi Cimcir’dir. Nazmi Cimcir denen kişi herkesi kullanan bir kişidir. Sağlık bakanlığını, sağlık müdürünü, hastane idaresini eleştirir, başhekim Niyazi Kocakaplan’a dahi bunların alayı FETÖ’cü der ve sizi ortaya atar kendisi kenara çekilir.

AK Parti’ye ve ismini açıklamayacağım, sağlık camiasının sendikasının başkanına bile FETÖ’cü diyen bir adamdır.  Bu kişinin de bu hastanede çalışması hiç iç açıcı değildir, çalışmaması gerekiyor. Çünkü kendisi itirafçı olduğu için, hastanede idareyle sorunları olan kişilere kullanıp, müdür yardımcısını sürekli fişekleyerek, müdür yardımcısına ‘bağlantılarını kullan, bunları şöyle yapalım’ diyen adamdır” dedi.

“AMAÇ KENDİSİ HATANE MÜDÜRÜ OLMAK”

Nuri Yılmaz Ergül: İddialarının devamında son olarak yaşanan olayı anlattı, “Nazmi Cimcir bu tip ayak oyunlarıyla kendisini ‘hastana müdürü yapma’ peşinde.

Hatta Aydın İl Sağlık Müdürü Osman bey’e bir Milletvekiline telefon ettirmiş ve yanına gidip görüşme talebinde bulunmuş. Sağlık Müdürümüz Osman Bey ‘Pandemi sürecinin’ yoğunluğundan kendisine randevu vermemiş ve kendisiyle görüşme yapmak istememiş, bizim bilgimiz bu yönde” diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni Ufuk Özel Haber

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Atatürk Devlet Hastanesi, Osman Nuri Ergül, FETÖ, Nazmi Cimcir
Yorumlar
Haber Yazılımı