Haber Detayı
03 Ağustos 2016 - Çarşamba 11:25 Bu haber 1296 kez okundu
 
Ataş ve Oğuzer ailelerinin mutlu günü
Sağlık-Sen Asistanı Ayşe Ataş, hayatını Mehmet Oğuzer ile birleştirdi
DÜNYA Haberi
Ataş ve Oğuzer ailelerinin mutlu günü

AYDIN- Sağlık-Sen Aydın Şubesi asistanı Ayşe Ataş ve maden mühendisi Mehmet Oğuzer düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

İsmail ve Hacer Ataş çiftinin kızı Ayşe Ataş ile Hüsamettin ve Gülser Oğuzer çiftinin oğulları Mehmet Oğuzer mutlu bir yaşam için hayatlarını birleştirdi. Sağlık-Sen Aydın Şubesi ve Diyanet-Sen Aydın Şubesi Asistanı Ayşe Ataş ile Kuşadası’nda faaliyet gösteren Usta OSGM’de görevli Maden Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı Mehmet Oğuzer’in Efeler ilçesi ESKO Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünlerine Sağlık-Sen Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, Diyanet-Sen Aydın Şube Başkanı Ahmet Emirdağ, Sağlık-Sen ve Diyanet-Sen üyeleri ile Ataş ve Oğuzer ailelerinin yakınlarıyla dostları katıldı.

Mehmet Oğuzer ve Ayşe Ataş çiftinin Efeler Belediyesi evlendirme memuru tarafından kıyılan nikahında çiftin altı yakını ve akrabaları şahitlik yaptı. Birlikte mutlu bir hayata evet diyen genç çift, daha sonra düğün pastasını da birlikte kesti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden ve renkli görüntülere sahne olan düğüne katılan davetliler, Mehmet ve Ayşe çiftinin mutluluklarına ortak oldu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ayşe Ataş, Mehmet Oğuzer, düğün, Efeler
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ataş ve Oğuzer ailelerinin mutlu günü
Ataş ve Oğuzer ailelerinin mutlu günü
Yorumlar
Haber Yazılımı