Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
17 Aralık 2016 - Cumartesi 19:19 Bu haber 964 kez okundu
 
Atabay, iddiaları cevapladı
Didim Belediye Başkanı Atabay iddialarla ilgili, “Amaçları gayri yasal inşaatlarına ruhsat almak” dedi.
GÜNCEL Haberi
Atabay, iddiaları cevapladı

AYDIN– Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, son günlerde gündemi meşgul eden CHP Genel başkanı Kemal Kılçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılçdaroğlu’nun Didim Belediyesi’ne yönelik eylem ve açıklamaları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Olayın, masum bir protesto ve eylem değil, bir inşaat firmasının Didim’deki haksız kazanç ve rantına engel olunmasından kaynaklandığını ifade eden Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, “Amaçları gayri yasal inşaatlarına ruhsat almak. Bu konuda yaklaşık 2 yıl önce Celal Kılıçdaroğlu Başkanlık makamına geldi. Konuyla ilgili kayıtları Cumhuriyet Savcılığı’na ilettik” diye konuştu.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen ‘Gazeteciler Soruyor’ programına katılan Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, 2,5 yıllık çalışmaların değerlendirip CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun eylemi ile ilgili soruları da cevapladı. Başkan Atabay, Celal Kılçdaroğlu’nun bir inşaat firmasının da desteği ile gerçekleştirdiği eylemlerin temelinde rant elde etme çabası olduğunu ileri sürerek, “Attığı iftiralar CHP’nin üzerine yapışacak değildir. Ama dolaylı olarak da Didim’i tanıtmış oldu” diye konuştu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Deniz Atabay
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Atabay, iddiaları cevapladı
Yorumlar
Haber Yazılımı