Haber Detayı
09 Haziran 2017 - Cuma 19:16 Bu haber 890 kez okundu
 
Aslı için seferber oldular
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Belki de umut sizsiziniz” dedi.
SAĞLIK Haberi
Aslı için seferber oldular

AYDIN- Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde kan kanseri tedavisi gören Aslı Akçay (18) için başlatılan “Uygun donör” kampanyasına İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale de kan örneği vererek katıldı.

Türk Kızılay’ı tarafından İncirliova Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan kan bağış aracını ziyaret eden ve kan bağışında bulunan Başkan Kale, “Öncelikle, Aslı kızımıza Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum. Bugün kan bağışında bulunarak uygun donör bulunması için yoğun katılım gerçekleştiren kıymetli vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Ancak, kesin sonuç alınıncaya kadar kan örneği bağışında bulunmaya devam etmeliyiz. Kim bilir belki de aradığımız umut sizsiniz” diyerek vatandaşları kan bağışına davet etti.

KAMPANYA BUGÜN DE SÜRECEK

Türk Kızılay’ı tarafından İncirliova Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan kan bağış aracının normal şartlarda 08 Haziran Perşembe günü için geldiğini ancak yoğun katılımdan dolayı 09 Haziran Cuma günü gece 01:00’a kadar kan alım işlemine devam edeceğini vurgulayan Başkan Kale; “Her şey Aslı’mız için. Sağlıklı, kan vermede hiçbir engeli bulunmayan tüm vatandaşlarımızı Aslı kızımız için bugün de kan bağışına bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Aslı Akçay, Gürşat Kale, Aslı için seferberlik, kan b
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aslı için seferber oldular
Aslı için seferber oldular
Yorumlar
Haber Yazılımı