Haber Detayı
11 Temmuz 2017 - Salı 11:22 Bu haber 611 kez okundu
 
Artan’dan kongreye katılım çağrısı
Aydınspor 1923 Kulübü’nün çok zorlu bir süreçten geçmekte olduğunu belirten Başkan Adayı Hüsamettin Artan, bugün toplanacak kongrenin önemine dikkat çekti.
SPOR Haberi
Artan’dan kongreye katılım çağrısı

AYDIN- Hüsamettin Artan, yaptığı açıklamada, yaşanan son gelişmelerle birlikte herkesin bildiği üzere futbolcuların ödemelerinin yapılmadığı için bonservis bedellerinin boşa çıktığına da işaret ederek şunları söyledi:

“Kulüpte futbolcu kalmamış, federasyon kulübe transfer yasağı koymuş, Aydınspor algısı şehirde zayıflamış, kulüp itibarsız hale gelmiştir. Bu saatten sonra yapılacak en önemli görev kongre üyelerimize düşmektedir. Bugün saat 18:00’da kulübün makus talihini değiştirmek, yeniden ayağa kaldırmak, bozulan mali durumu toparlamak, Aydınspor’a sahip çıkmak, kongre üyelerinin kongreye katılımı ile mümkün olabilecektir.

3 Temmuz kongresinde 70 kongre üyesi büyük fedakarlık yaparak, tatilini yarıda keserek, işini gücünü bırakarak Aydınspor 1923 kongresine katıldı ve kulübe omuz verdi. İlk kongreye katılan herkese sonsuz minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bugün saat 18:00’daki kongreye Aydınspor kongre üyeliği onurunu üzerinde taşıyan herkesi davet ediyorum. Kongreye katılan kongre üyelerimizi kulüp tarihine altın harflerle yazacağımızı belirtiyor, kongre üyelerimizin desteklerini istiyor, saygılar sunuyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Aydınspor 1923 Kulübü kongresi, Hüsamettin Artan,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Artan’dan kongreye katılım çağrısı
Artan’dan kongreye katılım çağrısı
Yorumlar
Haber Yazılımı