Haber Detayı
29 Eylül 2015 - Salı 10:05 Bu haber 794 kez okundu
 
Annelerden Başkan Alıcık’a teşekkür ziyareti
Türk Anneler Derneği Nazilli Şube Başkanı Gülhanım Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Annelerden Başkan Alıcık’a teşekkür ziyareti

Türk Anneler Derneği Nazilli Şube Başkanı Gülhanım Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın makamında yaptıkları ziyarette derneğe verdiği destekler, katkıları ve sağladığı imkânlar için teşekkür etti.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık, Türk Anneler Derneğinin her zaman destekçisi olacağını, derneğin yaptığı faaliyetlerin çok faydalı olduğunu, bu sebeple de her an kendilerinin emirlerinde olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Aydın Milletvekili adayı Deniz Depboylu, Milliyetçi Hareket Partisi 2. Sıra Aydın Milletvekili adayı Mehmet Beliğ Azbazdar, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Söke Meclis üyeleri, Mustafa Bakırcı, Metin Sakalar ve Onur Azbazdar’ında yer aldığı Başkanlık makamındaki ziyarette Türk Anneler Derneği Nazilli Şubesi üyeleri Başkan Alıcık’a dernek ile ilgili sorunlarını ve isteklerini de ilettiler. Başkan Alıcık, üyeler tarafından dile getirilen sorun ve istekleri tek tek dinleyerek not alıp en kısa süreç içerisinde çözüme ulaştırılacağı sözünü dernek üyelerine verdi. Yaptıkları işin çok hayırlı olduğunu bir kez daha dernek üyelerine hatırlatan Alıcık üyelere tek tek teşekkür etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Türk Anneler Derneği Nazilli Şube Başkanlığı, Gülhanım Aksoy
Yorumlar
Haber Yazılımı