Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 18:03 Bu haber 2950 kez okundu
 
Ankara Ekin Tiyatrosu Nazilli’de
Ankara Ekin Tiyatrosu, Memleketin Kısmeti adlı Tiyatro oyunu ile Nazilli’de sahne alacak.
SANAT Haberi
Ankara Ekin Tiyatrosu Nazilli’de

AYDIN- Müzikli Güldürü “Memleketim Kısmeti”, Ekin Tiyatrosu oyuncuları tarafından Nazilli’de sahnelenecek.

Yapımcılığını Faruk Güvenç’in yaptığı ve Haluk Işık’ın yazdığı 2 perdelik tiyatro oyunu, 5 Kasım 2019 Salı günü 18:00 ile 20:30 saatlerinde iki seans olarak oynanacak.

Oyun; ülkemize, bireysel ve toplumsal hayatlarımıza pencereler açmaya çalışırken, derinlerde yatan gerçekleri düşündürecek, tartıştıracak, bizi bizle yüzleştirecek bir platform yaratmanın peşine düşüyor.

Memleketin Kısmeti oyununda, Işıl Poyraz, Bülent Ateşoğlu, Koray Ergün, Murat Ercanlı, Mehmet Ercanlı, Mehmet Yılmaz, Murat Demirbaş, Burcu Oktav ve Ersen Ocak sahne alacak.

Nazilli Belediyesi olarak kültür sanat etkinliklerine büyük önem verdiklerinin altını çizen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Türkiye'nin en köklü özel tiyatrolarından Ankara Ekin Tiyatrosu yarın Nazilli’mize geliyor. ‘Memleketin Kısmeti’ adlı Müzikli Komedi Oyunu Mehmet Yüzügüler Tiyatro Salonunda 18.00 ve 20.30 seanslarında sahnelenecek. Ücretsiz biletlerinizi gün içerisinde belediyemizin basın bürosundan temin edebilirsiniz. Tüm tiyatro severlerimizi, “Memleketin Kısmeti” oyununa bekliyoruz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Ekin Tiyatrosu, Kürşat Engin Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı