Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 18:27 Bu haber 925 kez okundu
 
Amatör Spor Haftası sona erdi
Aydın’da düzenlenen yürüyüş ve törenin ardından 7-13 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası sona erdi.
SPOR Haberi
Amatör Spor Haftası sona erdi

AYDIN- Efeler İlçesi’nde bulunan Atatürk Spor Salonu’nda bir araya gelen protokol üyeleri, kurum amirleri, düzenlenen etkinlikte Aydın’daki çeşitli kulüp ve kurslarda yer alan sporcular ve antrenörler, Atatürk Kent Meydanı Abide Meydanı'na kadar yürüdü.

Yürüyüşün ardından Atatürk Spor Salonu’nda tören düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törene kurum amirleri, şube müdürleri, antrenörler, sporcular, kurum personeli ve kalabalık bir izleyici topluluğu katıldı.

Törende söz alan Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Aydın’da amatör sporun durumu ve ilçede faaliyet gösteren kulüpler hakkında bilgi verdi.

Konuşmanın ardından çeşitli branşlarda sporcular gösteriler yaparak hünerlerini sergiledi. Birbirinden zorlu hareketleri büyük bir beceriyle gerçekleştiren sporcular, izleyicilerden büyük alkış topladı.

Törenin sonunda çeşitli branşlarda derece elde sporculara kupa ve madalyaları takdim edilirken, yılın En'lerine plaket takdim edilerek tören sonlandırıldı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Cenap Fillikçioğlu, Amatör Spor Haftası
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı