Haber Detayı
21 Ağustos 2017 - Pazartesi 15:29 Bu haber 783 kez okundu
 
Altınkum Plaj Festivali başlıyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi, 23-25 Ağustos tarihlerinde Didim’de “Altınkum Plaj Festivali” düzenliyor.
GENEL Haberi
Altınkum Plaj Festivali başlıyor

AYDIN- Festivalin gündüz bölümünde, saat: 10.00 ile 20.00 arasında çeşitli etkinlikler, birbirinden eğlenceli yarışmalar ve renkli gösteriler, Aydın Büyükşehir Belediyesi Belgesel Film Gösterimi, ödüllü kumdan heykel yapma, halat çekme, ödüllü çuval, karaoke, sandalye oturma yarışmaları ile Zumba gösterisi, Hint Dansı, alan oyunları festivale renk katacak. Plajın farklı noktalarına şişme oyun grupları (canlı langırt, rodeo, büyük kaydırak, su üstü oyun parkı) da kurularak eğlenceli dakikalar yaşanacak, ayrıca 25 Ağustos Cuma günü Kum Heykel açılışı de yapılacak.

DİDİM KONSERE DOYACAK

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek Altınkum Plaj Festivali’nin akşam bölümünde ise, vatandaşlar konsere doyacak. Gün boyu eğlenceli vakit geçiren Aydınlılar, festivalin akşam bölümlerinde ise eğlence ve coşkunun doruğuna ulaşacak.

ÇERÇİOĞLU, VATANDAŞLARI FESTİVALE DAVET ETTİ

“Altınkum Plaj Festivali”nin akşam programı ise şu şekilde:

23 Ağustos Çarşamba, saat: 20.30 Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Konseri, saat: 21.30 Baba Rock Grubu Gösterisi, saat: 23.00 Yüksek Sadakat Konseri. 24 Ağustos Perşembe saat: 20.30 Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Konseri, saat: 21.30 Nayna Karadeniz Rock Grubu Konseri, saat: 23.00’de Gripin konseri, 25 Ağustos Cuma günü ise saat: 20.30 Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Konseri, saat: 21.30 Göksel Doğançay Konseri, saat 23.00’de Otilia konseri. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek ve üç gün sürecek olan Altınkum Plaj Festivali”ne tüm vatandaşları davet etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Büyükşehir Belediyesi, Altınkum Plaj Festivali, Özlem Çerç
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Altınkum Plaj Festivali başlıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı