Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
06 Ekim 2019 - Pazar 19:56 Bu haber 2391 kez okundu
 
Altın Güvercin’e katkı sağlayanlar onuruna kokteyl verildi
Kuşadası Belediyesi tarafından 6 yıl aradan sonra düzenlenen Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nın görünmeyen kahramanları, düzenlenen kokteylde bir araya geldi.
KÜLTÜR Haberi
Altın Güvercin’e katkı sağlayanlar onuruna kokteyl verildi

AYDIN - Kuşadası’nın tarihi mekânlarından biri olan Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı’nda Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Sanat ve Kültür Vakfı işbirliğinde düzenlenen kokteyle sponsor kurum temsilcileri ile davetliler katıldı.

Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’na destek sağlayan sponsorlara plaket ve teşekkür belgelerinin verildiği kokteylde, Fantasia Oteli Genel Müdürü Haluk Ildırı, “Biz bir şey yapmadık sizin önderliğinizde 6 yıl aradan sonra kentimizin markası olan Altın Güverci’nin tekrar kanatlanmasına destek olduk. Bundan sonra desteklerimiz tam olacak. Birbirimize destek olarak Kuşadası çok daha iyi yerlere taşıyacağız“ dedi.

"Hep birlikte başardık"

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, çok kısa sürede başarılı bir organizasyona imza atıldığının altını çizerek, şunları söyledi:

“6 yıl aradan sonra yeniden düzenlediğimiz Kuşadası’nın en önemli markası olan Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nı sadece hatırlattık. Gelecek yıllarda uluslararası platforma taşımayı hedefliyoruz. Az önce 20 gün içinde hazırladığımız organizasyonun kısa bir filmini hep beraber izledik. 20 gün içinde neyi başardığımızın daha iyi fark ettim.

Tabii ki bu başarı hepimizin. Bu dayanışma içinde çok daha büyük organizasyonlara imza atacağız. Bundan eminim. Altın Güvercin’in yeniden kanatlanmasında destek olan herkese teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız bu başarı bu kadar kısa sürede gerçekleşmezdi. Kuşadası adına herkese teşekkür ederim.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Kokteyl, Altın Güvercin, Ömer Günel, Haluk Ildırı
Yorumlar
Haber Yazılımı