Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 14:41 Bu haber 1145 kez okundu
 
Alıcık’tan 297 geziye ulaşım desteği
Yaptığı yatırımlarla kültürel gelişime, sanata, spora ve eğitime büyük katkı sunan Nazilli Belediyesi, 2018 yılı içerisinde amatör spor kulüpleri müsabakaları ile dernek, sivil toplum kuruluşları ve mahalleler tarafından düzenlenen toplam 297 geziye, ücretsiz ulaşım desteği verdi.
GÜNCEL Haberi
Alıcık’tan 297 geziye ulaşım desteği

Bilgi Koleji

AYDIN- Sanatın ve sporun desteklenmesi, kültürel gelişimin sağlanması ve eğitimde gerekli başarının yakalanması için yapılan gezilerin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Nazili Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Şöyle konuştu:

“Nazilli Belediyesi olarak, amatör spor kulüplerimize 127, mahallelerimize, dernek, sivil toplum kuruluşu ve okullarımıza 170 araç tahsis ettik ve toplam 297 geziye ücretsiz ulaşım sağladık. Rutin olarak düzenlenen Çanakkale, Ankara, Konya, Bursa, Bilecik ve Kütahya gezileri ile şimdiye kadar binlerce vatandaşımız, kuruluşun ve kurtuluşun topraklarını gördü. Ankara’da Anıtkabir’i, Çanakkale’de şehitliklerimizi ziyaret etti. Bu gezilere, 5 yaşındaki çocuklarımız, 80 yaşında nenelerimiz, dedelerimiz katıldı. O ruhu yerinde yaşamak, tarihimizi daha iyi anlamak adına büyük önem taşıyor”

Nazilli Belediyesi olarak 2018 yılında kültürel ve sosyal anlamda yakaladıkları başarıyı 2019 yılında da sürdüreceklerini ifade eden Alıcık, “Eğitim, sanat ve spora verdiğimiz önemi yalnızca ilçemizde yaptığımız yatırımlarla değil, bu tür faaliyetlere desteğimizle de kanıtlamış olduk” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Alıcık’tan, 297, geziye, ulaşım, desteği,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Alıcık’tan 297 geziye ulaşım desteği
Alıcık’tan 297 geziye ulaşım desteği
Alıcık’tan 297 geziye ulaşım desteği
Yorumlar
Haber Yazılımı