Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Ağustos 2017 - Pazartesi 16:51 Bu haber 1055 kez okundu
 
Alıcık girişimcileri yalnız bırakmıyor
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçede gerçekleşen bir giyim mağazası açılışa katılarak girişimcileri yalnız bırakmadı.
GENEL Haberi
Alıcık girişimcileri yalnız bırakmıyor

Bilgi Koleji

AYDIN- Nazilli’nin Altıntaş Mahallesinde Mitat Özdemir'in işletmeciliğini yapacak olduğu giyim mağazasının açılış törenine katılan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık , Esnaf ve Kefalet Başkanı Dursun Öztunç, Manavlar Oda Başkanı Kemal Cansız ve çok sayıda nazilli halkı katıldı.

Okunan dualar eşliğinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık işletmenin açılış kurdelesini keserek iş yeri sahibi  Mitat Özdemir'e ailesine, Çalışanlarına ve nazilli halkına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Nazilli’de istihdam sağlayan işyeri sahiplerine her zaman destek verdiklerini ve yanlarında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık "Mitat Özdemir kardeşimize yeni iş yerinin hayırlı olmasını diliyorum. Kardeşimiz ilçemizin gelişimine katkıda bulunmak  için giyim sektöründe yatırım yaptı. Nazilli hızla gelişen ve büyüyen bir kent, özelliklede giyim sektörü son yıllarda büyük ivme kazandı. Bizde bu sektörün gelişmesi için sonuna kadar desteğimizi vericeğiz. Açtığı bu iş yeri sayesinde bizim önemle üzerinde durduğumuz aş ve iş derdine de çare olacak yeni iş yerinde Kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum dedi.''

İşyeri sahibi Mitat Özdemir, İşyeri Açılışına gelen misafirlerini lokma ikramında bulundu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Açılış
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Alıcık girişimcileri yalnız bırakmıyor
Alıcık girişimcileri yalnız bırakmıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı