Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 15:34 Bu haber 955 kez okundu
 
ALICIK 7 EYLÜL KURTULUŞ GÜNÜMÜZÜ KUTLUYOR
Cennet Aydın Kentimizin Yunan işgalinden kurtuluşunun yıldönümünü kutluyorum.
GÜNCEL Haberi
ALICIK 7 EYLÜL KURTULUŞ GÜNÜMÜZÜ KUTLUYOR

Rıdvan Eşin

Cennet Aydın Kentimizin Yunan işgalinden kurtuluşunun yıldönümünü kutluyorum. 

Büyük Önder Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutasında Aydın'ın kurtuluşunda büyük kahramanlık gösteren Miralay Şefik Bey'e, Yüzbaşı Faik Bey'e,Teğmen Zekai Bey'e,  57. Tünen Yaveri İsmail Hakkı Bey'e, Teğmen Necmi Bey'e, Yörük Ali Efe'ye,  Demirci Mehmet Efe'ye, Hasan Hüseyin Dokuzoğlu Efe'ye, , Sökeli Cafer Efe'ye, , Mestan Efe'ye, Sancaktarın Ali Efe'ye, Salavatlı Halil İbrahim'e , Tekeli İsmail Efe'ye, Kıllıoğlu Hüseyin Efe'ye, Durmuş Ali Efe'ye, Yanık Efe'ye , Danişmentli İsmail Efe'ye ,Gurbetin Ali Efe'ye, Parmaksız Hasan Efe'ye, Çete Ayşe ve bütün ülkü ve silah arkadaşlarına ve Yunan tarafından  işgal sırasında şehit edilen  hemşehrilerimize Allah ( cc ) dan rahmet diliyorum.

Günümüzde askeri işgallerin yerini ekonomik ve teknolojik işgallerin aldığı gerçeği ile; geçmişteki kahramanlarımızın emaneti cennet kentimizi ; üreten, çok çalışan, bir elinde bilim, diğer elinde ahlak ve erdem olan gençlerimiz güçlü yarınlara taşıyacaktır.

Her konuda milli olmak için, dilde, işte ve fikirde birlik sağlayarak çok çalışmak zorundayız.

Bugünü dikkatli yaşamak, yarınları güçlü kılmak için işgalinin yaşandığı günlerden dersler çıkarmamıza vesile olması 7 Eylül Kurtuluş Günümüzü kutluyorum.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Haluk Alıcık, bayram, kutlama, MHP
Yorumlar
Haber Yazılımı