Haber Detayı
03 Ocak 2018 - Çarşamba 17:33 Bu haber 791 kez okundu
 
Akkuş, Ak Parti Didim İlçe Başkanlığına aday
AK Parti Didim İlçe Başkan Yardımcısı Sebahattin Akkuş, 28 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan İlçe kongresinde, AK Parti Didim İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
Akkuş, Ak Parti Didim İlçe Başkanlığına aday

AYDIN- AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü’nün adaylıktan çekilmesi sonrasında İlçe Başkan Yardımcısı Sebahattin Akkuş, ilçe başkanlığı için aday olduğunu duyurdu. Akkuş, açıklamasında şunları söyledi:

“Bizler biliyoruz ki hizmet siyaset ile başlar. Fakat siyaset tabiatı gereği mesuliyetli bir iştir. Siyaset elini taşın altına koyma ve sorumluluğu üstlenmektir. Siyaset, sorunlara çözüm üretme, milleti bir bütün olarak kucaklama sanatıdır.

Siyaset oturduğun koltuktan güç alma değil güç katmaktır. Bizler bu göreve talip olurken partimize yük alma değil, güç katmaktır. Bizler bu göreve talip olurken partimize yük olmaya değil, halkımızın yükünü almaya hazırız. Bizim olsun küçük olsun değil, büyük olsun Didim olsun, büyük olsun Aydın olsun, büyük olsun Türkiye olsun şiarını üstlenmek için adayız.

Bir zümreyi değil tüm milleti kucaklayan liderimi Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çizgisinde, onun yoluna giden halka hizmet hakka hizmettir söylemini Didim’de halkımızla buluşturmak için adayız. Siyaset hepimizin bildiği gibi ekip ve takım işidir Allah nasip eder genel merkezimiz bu onurlu görevi bize tevdi ederse, kuracağımız genç ve dinamik yönetim kadrosu ile yerel seçimlerde Didim Belediyesini Ak belediyecilik ile buluşturup genel seçimde partimizi Didim’de birinci parti yapmayı söz veriyor, taahhüt ediyorum.

Ak Parti ülkemizin yedi bölgesinde halkın teveccühünü kazanmış her kesimden oy alan 2002 yılından bu yana her seçimde zafer kazanan partidir. Bu partinin bir ferdi olmaktan onur ve gurur duydum. Partimizin halkla ilişkiler genel sekreter teşkilat başkanlığı ve halen tanıtım ve medya ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Daha iyi hizmet etmek için ilçe başkanlığına adayım kendim için ailem için partim ve davam için hayırlı olsun Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Ak Parti, Sebahattin Akkuş,
Yorumlar
Haber Yazılımı