Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 16:49 Bu haber 2495 kez okundu
 
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Köşk İlçesinin renkli siması İşadamı, Doğanspor Kulüp Başkanı ve siyasetçi Yaşar Baş, AK Parti’den İlçe Belediye Başkanlığı’na talip olan ilk isim oldu.
SİYASET Haberi
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı

Bilgi Koleji

AYDIN- 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi siyasi hareketlilik de yavaş yavaş artıyor. Bu kapsamda Köşk’te Belediye Başkanlığı için AK Parti'den ilk aday adaylığını açıklayan isim iş adamı Yaşar Baş oldu. AK Parti, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçim için belediye başkan adaylarının başvurularını 5 Kasım’da almaya başlayacak.

Köşk ilçesinde Doğanspor Kulüp Başkanlığı yapan işadamı Yaşar Baş, AK Parti Köşk İlçe Belediye Başkanı aday adaylığını, AK Parti Köşk İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında açıkladı. Aday adayı Baş’ı partililer ve yakınları yalnız bırakmadı.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Köşk Belediye Başkanı aday adayı olan Yaşar Baş’a başarılar dileyen, AK Parti Köşk İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, “Dava ve yol arkadaşlarım 2019 Mart ayına beş ay kaldı. Yani 148 gün gibi kısa bir süre var. Aday adaylarımızın başvurularını almaya başlayacağız. Genel Merkezimiz temayüller sonucunda bir isimle yola çıkacak. İnşallah aday olacak kardeşime buradan başarılar diliyor ilçemiz için hayır olmasını diliyorum” dedi.

“ÖZVERİLİ VE DÜRÜST BİR ŞEKİLDE HALKA HİZMET EDECEĞİM”

Köşk Belediye Başkanlığı görevine talip olduklarını belirten Baş, “Allah nasip eder de, görev bize tevdi edilirse, teşkilatlarımızla uyumlu bir şekilde el ele, kol kola 28 bin nüfusu olan ilçeme özverili, dürüst bir şekilde, devletimizin, milletimizin, tüyü bitmemiş yetimin hakkını hiç kimseye peşkeş çektirmeden kanunlar çerçevesinde yatırımlarımızı yapıp hizmet edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda en güzel şekilde kimsenin hakkını yemeden halka hizmet etmek için bir yola çıktığını ifade eden Baş, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde de, Köşk halkının, çevremizin, yakın dostlarımızın talep ve teşvikleri ile Cenabı Allah’ın da inayeti ile belediye başkanlığı görevine talip olmuş bulunmaktayız. Görev verildiği takdirde şahsım ve ekibim olarak devam eden yatırım ve hizmetlerin tamamlanması noktasında gayret sarf etme düşüncesindeyiz. Bunun yanında hayata geçirmeyi planladığımız projelerimle Köşk’ü daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için kentin tüm bileşenleri ile birlikte istişareler yapıp el ele vererek, gece gündüz gözetmeden çalışacağız” diye konuştu.

YAŞAR BAŞ’IN PROJELERİ

Köşk Belediye Başkanı’na ve daha önceki başkanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Baş, aday gösterilmesi durumunda yapacağı projeleri şöyle açıkladı:

“İlçemize mesire alanları, piknik yerleri, yüzme havuzları ve ailece hafta sonu eğlenebilecekleri alanları inşa edeceğiz. 28 mahallemize yerinde hizmet yapacağız.

6 tane yeni şantiye kurup her çalışma ekibi en az 10 kişiden oluşacak. Bir kepçe, bir kamyon, iki traktörle halkımıza hizmet vereceğiz. Parke taşı fabrikası kurup, hem istihdam sağlayacağız hem de 28 mahallemizin bütün parke taşını döşeyip ilçe ekonomisine katkıda bulunacağız. İlçe sakinlerimizle birlikte istişareler yaparak projelerimizin yol haritasını çizeceğiz.

Bir hafta sürecek şekilde başta Kestane Festivali düzenleyecek, ilçemizin ürünlerinin tanıtımını yapıp devamında Deve ve Boğa Güreşleri düzenleyeceğiz.”

ADAY ADAYI YAŞAR BAŞ KİM?

AK Parti’nin kurulduğu 2002 yılından beri partiye hizmet ettiğini belirten Yaşar Baş, Köşk Cumadere Mahallesi’nde doğdu. 45 yaşında, evli ve üç çocuk babası. Köşk ilçesinde Köşk Yapı İnşaat firmasının sahibi olan Baş, 3 yıldır Köşk Belediye Doğanspor Kulübü’nde yöneticilik yapıyor ve spor kulübünün tüm masraflarını kendi cebinden karşılıyor.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Köşk, Yaşar Baş, AK Parti, Halil Mollaoğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Ak Parti’li Yaşar Baş Aday Adayı
Yorumlar
Haber Yazılımı