Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 19:20 Bu haber 726 kez okundu
 
AK Parti'de iki atama
AK Parti’de Didim ve Germencik İlçe Başkanları atandı
SİYASET Haberi
AK Parti'de iki atama

AYDIN- AK Parti Didim İlçe Başkanlığı'na EGEMED Hastanesi Müdürü Cengiz Bayar, Germencik İlçe Başkanlığı'na TARİŞ Pamuk Birliği Germencik Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sivri atandı.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk’ün “Didim’de seçimi kazanamayız” şeklindeki özeleştirisinin ardından AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü ve hakkında çıkan taciz iddiaları yüzünden adaylıktan çekilen AK Parti Germencik İlçe Başkanı ve adayı Aydın Menekşe’nin yerine gelen isimler belli oldu.

AK Parti Germencik İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen ikinci temayülden isimleri öne çıkan Abdurrahman Sivri, Atilla Ersoy, Ayşe Ünal ve Cevdet Yılmaz ile AK Parti Didim İlçe Teşkilatı’ndan Cengiz Bayar, Maşallah Subaşı, Sabahattin Akkuş, Orhan Öztürk’ün, Yılmaz Öz ve Lütfü Göbekli AK Parti Genel Merkezi’ne çağrılmıştı.

Genel Merkez'in değerlendirmesi sonucunda AK Parti Didim İlçe Başkanlığı'na Cengiz Bayar, Germencik İlçe Başkanlığı'na Abdurrahman Sivri atandı.

Geçmiş yıllarda Didim Devlet Hastanesi müdürlüğü yapan ve şuan EGEMED Hastanesi Müdürü olan Cengiz Bayar ile Tariş Pamuk Birliği Germencik Kooperatif Başkanı Abdurrahman Sivri yaptıkları kısa açıklamada, kendilerine güvenenleri mahcup etmeden bu bayrağı daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Germencik, Abdurrahman Sivri, Cengiz Bayar, Ak Parti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti'de iki atama
AK Parti'de iki atama
Yorumlar
Haber Yazılımı