Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
04 Haziran 2019 - Salı 17:01 Bu haber 987 kez okundu
 
AK Parti törenle bayramlaştı
AK Parti Aydın İl Teşkilatı Ramazan Bayramı dolayısıyla Gar Kafe’de bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, ''Darbe girişimlerinden alnımızın akıyla, başarıyla çıktık'' dedi.
GENEL Haberi
AK Parti törenle bayramlaştı

Bilgi Koleji

AYDIN- AK Parti Aydın Milletvekillerinin de katıldığı bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik çağrısı yapılarak 23 Haziran İstanbul Seçimleri için destek istendi. Bayramlaşma programına Eski AK Parti Aydın Milletvekili ve AK Parti Aydın İl Başkanlığı Kurucu Başkanı Ahmet Rıza Acar’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, AK Parti Aydın Milletvekilleri Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Rıza Posacı, İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Göğde, İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamid Burak Aykut ile partililer katıldı.

‘’DAVA ADAMI ÇOK ZENGİN OLMASINA GEREK YOK’’

Konuşmasında dava adamı olmanın önemini vurgulayan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı şunları söyledi:

“2023 başta olmak üzere tüm hedeflerimize siz dava insanlarıyla ulaşacağız. Öncelikle insanın uğruna her şeyini feda edebileceği bir davası olması gerekmektedir. Tıpkı sizinki gibi tıpkı bizim ki gibi. Dava adamı olmak için çok güçlü ya da çok zengin olmasına gerek yoktur. Dava adamının temelini samimiyet oluşturmaktadır.  Dava adamları mücadele ederken karşısına çıkabilecek tehditlere karşı göğsünü siper etmeyi peşinen kabul etmiş sayılmaktadır” dedi.

‘’DARBE GİRİŞİMLERİNDEN ALNIMIZIN AKIYLA, BAŞARIYLA ÇIKTIK’’

AK Parti ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, “Birçok arkadaşımız, kardeşimiz daha aileleri ile bayramlaşmadan buraya koşarak geldiğini biliyorum. İşte bu dava kardeşliği, bu birliktelik inşallah bizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla götürecek. 2013 yılında yaşanan gezi olaylarından bu yana 6 yıldır içeride ve dışarıda AK Parti’yi ve davasını tökezletmeye çalışan bir takım girişimlerle mücadele ediyoruz. Hamdolsun bu süreçte geçirdiğimiz bütün seçimlerde, darbe girişimlerinden alnımızın akıyla başarıyla çıktık” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından partililer birlik ve beraberlik vurgusu yaparak teşkilat yönetimi ve milletvekilleriyle bayramlaştı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AK Parti, bayramlaşma
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti törenle bayramlaştı
AK Parti törenle bayramlaştı
AK Parti törenle bayramlaştı
AK Parti törenle bayramlaştı
AK Parti törenle bayramlaştı
Yorumlar
Haber Yazılımı