Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
02 Mart 2017 - Perşembe 09:49 Bu haber 877 kez okundu
 
Ak Parti Nazilli'de evet için sahada
AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı bugün itibariyle referandum çalışmalarına start verdi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Nazilli'de evet için sahada

AYDIN- Referandumun yapılacağı güne kadar vatandaşlara bire bir "EVET" demenin gerekliliğini anlatacak olan İlçe Teşkilatı, kolları sıvadı. Kapı kapı dolaşarak referandumun önemini anlatacak olan parti yönetimi, Nazilli'de evet oylarının Hayır'dan fazla çıkacağı kanaatinde.

AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, bu hafta referandum çalışmalarını hızlandırdı. 16 Nisan tarihine kadar vatandaşlara neden ‘evet’ denmesi gerektiğini anlatacaklarını söyleyen AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Ramazan Satılmış, dönem dönem AK Parti Aydın milletvekillerinin referandum çalışmaları için ilçeyi ziyaret edeceklerini açıkladı. Başbakan Binali Yıldırım’ın Arena’da seçim kampanyası ile ilgili startı vermesinin ardından çalışmalara başladıklarını ifade eden Satılmış, “Seçim programımız hazır. Seçim Kurulu Başkanlığında hem yönetimde hem yönetimin dışında görev alan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız yarından itibaren kalan 44 gün hem gündüz hem gece programlarımızda çalışmalarını yapacaklar” şeklinde konuştu.

"EVET'E ÖNCE KENDİMİZ İNANMALIYIZ"

Öncelikli hedeflerinin mahalle temsilcileri olarak gören Satılmış, bu uygulamanın nedenini şu şekilde açıkladı:

“‘Evet’e önce kendimiz inanmalıyız. Biz ana kademeyi, teşkilatımızı, seçim sandık kurullarımızı oluşturduk. Hem bu sandık kurulunda görevli arkadaşlarımız hem AK Parti’deki arkadaşlarımız mahalle mahalle sorumluluk aldı ve bu arkadaşlarımız yeni anayasayı yani Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı. Kendilerinin de aynı şekilde önümüzdeki günlerde alanda çalışmalarını, teşvik anlamında onlarla referandum sürecinde görüştük. Evet oylarını hayırdan fazla çıkarmak, hedefimiz bu. Allahın izniyle Nazillimizde EVET oyları Hayır oylarından daha fazla çıkacak” dedi.

Kaynak: () - Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Ak Parti, Ramazan Satılmış, Evet kampanyası
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti Nazilli'de evet için sahada
Ak Parti Nazilli'de evet için sahada
Yorumlar
Haber Yazılımı