Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 18:52 Bu haber 4614 kez okundu
 
Ak Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı istifa etti
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı ve yönetim kurulu İl Başkanı Ömer Özmen'in tebliği üzerine görevlerinden istifa ettiği öğrenildi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı istifa etti

AYDIN - İstifa dilekçesini Ak Parti İl Başkanlığına verdikten sonra, Gülaştı yayınladığı veda mesajında şu ifadelere yer verdi:

"İl Başkanımız Sayın Ömer Özmen’in ertelenen Efeler ilçe kongresi sonrası Efeler İlçe Yönetim Kurulu’muzun istifasının alınması yönündeki tebliğini saygıyla karşılıyoruz. Kongreye kadar atama yoluyla gelecek yeni başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum. Bu kutlu yolculukta kırmızıçizgilerimiz olan FETO terör örgütüne karşı dik duruşları ve hiçbir kamu kurum ihalesinde yer almamak konusunda hassasiyet gösteren önce millet, önce memleket anlayışı ile ilçe yöneticiliği yapan yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Tüm ilçe teşkilat kademelerimize; özellikle broşür dağıtan, bayrak asan, sandıkları bekleyen, karşılıksız seven davanın asıl sahiplerine şükranlarımı sunuyorum. Fedakârlıklarla yürüttüğümüz ilçe başkanlığımızı bugün 'siyasi fedakârlık' ile sonlandırıyoruz.

Bundan sonra da davamızın neferi Aydın ilimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Kamuoyuna ve kıymetli hemşerilerimize saygılarımla…”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Ak Parti, istifa, ilçe başkanı, Çağatay Gülaştı
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı