Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin Kurban Bayramı
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 12:20 Bu haber 7370 kez okundu
 
Ahmet Tekin Baykal'dan mesaj var
Ahmet Tekin Baykal sosyal medyadan açıklamada bulundu:
GÜNCEL Haberi
Ahmet Tekin Baykal'dan mesaj var

Rıdvan Eşin kurban Bayramı

AYDIN - Kendilerine çıkar sağlamak için adımı kullananlara itibar etmeyin

Elazığ Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde yatmakta olan Ahmet Tekin Baykal, bir yakını tarafından yürütülmekte olan sosyal medya hesabından “Kendilerine çıkar sağlamak için adımı kullananlara itibar etmeyin. Bunları kolluk kuvvetlerine şikayet edin. Bunlar hem devletin hem de benim cezamla ayrı ayrı karşı karşıya kalacaklar” paylaşımında bulundu.

Açıklamasına “Tüm dost ve sevenlerimle yeni yılda özgür bir şekilde buluşacağız inşallah” ifadeleri ile başlayan Ahmet Tekin Baykal, “Özgürlüğüme kalan bu kısa zaman içerisinde sevenlerimden ve tüm insanlardan ricam.

Kendilerine çıkar sağlamak adına benim ve ailemin ismini kullananları en yakın kolluk kuvvetlerine şikayet etmeleridir. Önceki paylaşımlarımda belirttiğim gibi, geçmişte hasbel kader arkadaşlık yaptığım ismi ve bana yakınlık derecesi ne olursa olsun kendi menfaat ve çıkarları doğrultusunda insanlara zulüm eden çıkar amaçlı faaliyetlerde bulunanların hem devletimin hem de benim cezamla ayrı ayrı karşı karşıya kalacaklarını bilmelerini önemle belirtmek istiyorum.

Benim ismimle maddi talepte bulunan kişileri geçmişte yakınlık derecesi ne olursa olsun en yakın kolluk kuvvetlerine bildirmenizi rica ederek gerçek kişisel sosyal medya hesabımın bu olduğunu ve bana ait hesabın Sinan Özdivarcı tarafından yönetildiğini adıma açılmış bir başka sosyal medya hesaplarına itibar etmeyin” ifadelerini paylaştı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ahmet Tekin Baykal, mesaj, sosyal medya, çıkar
Yorumlar
Haber Yazılımı