Haber Detayı
28 Mart 2017 - Salı 09:35 Bu haber 783 kez okundu
 
Ahmet Selçuk İlkan gönülleri fethetti
Nazilli Belediyesi 8. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali’nin ilk gün konuğu ünlü şair ve şarkı sözü yazarı Ahmet Selçuk İlkan dinleyenlerini büyüledi.
KÜLTÜR Haberi
Ahmet Selçuk İlkan gönülleri fethetti

AYDIN- Okuduğu aşk şiirleriyle gönüllere hitap etmeyi ve fetih etmeyi başaran usta isimlerden Ahmet Selçuk İlkan, Nazilli Belediyesi 8. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali’nin ilk günkü konuğu olarak sahne aldı. Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda yapılan festivalin ilk günkü etkinliğine Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya, sanatsever vatandaşlar ve Ahmet Selçuk İlkan hayranları katıldı.

Nazilli’de olmanın onurunu ve gururunu yaşadığını belirten İlkan, “Her şeyden önce sanat adına, edebiyat adına yapılmış festivalin içinde olmanın bambaşka bir gururu bu, bambaşka bir sevinci bu. Sizi bize, bizi size getiren ve bunun için alın teri döken, emek veren ve inadına sanatı, edebiyatı kol kola getiren önderlik yapan Nazilli Belediyesi’ne ve tanımaktan onur duyduğum Başkan Haluk Alıcık’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Ahmet Selçuk İlkan, Haluk Alıcık, festival
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ahmet Selçuk İlkan gönülleri fethetti
Ahmet Selçuk İlkan gönülleri fethetti
Yorumlar
Haber Yazılımı