Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 12:40 Bu haber 699 kez okundu
 
Adnan Menderes’te yollar yenileniyor
Adnan Menderes Mahallesi'ndeki ham yollar tozdan kurtuluyor.
GÜNCEL Haberi
Adnan Menderes’te yollar yenileniyor

Bilgi Koleji

AYDIN- Efeler Belediyesi’nin Adnan Menderes Mahallesi’ndeki sorumluluk alanında bulunan muhtelif yollarda çalışma başlattığı bildirildi.

Yapılan açıklamaya göre, Efeler’de ilçe nüfusunun artması ile birlikte mahallerde oluşan yeni yerleşim alanları, parke asfalt ve parke yollara kavuşuyor. Vatandaşların daha modern bir ilçede yaşamasını ilke edinerek çalışmaları sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Mesut Özakcan, "Efeler Belediyesi olarak yeni yapılar ile birlikte oluşan sokaklarda yol yapım çalışması gerçekleştiriyoruz. Ham yolları tozdan ve topraktan kurtarmak için ekiplerimiz Adnan Menderes Mahallesi 556, 557, 558, 559 ve 561 sokaklara kilitli parke taşı döşüyor. Çalışmalar kapsamında 15 bin metrekare yol yapacağız. İlçede yeni yollar yapmanın yanı sıra, alt yapı çalışmaları tamamlanan tüm bozuk yolları yeniliyoruz" dedi.

Yol yapım ve onarım çalışmalarını yakından takip eden Adnan Menderes Mahalle sakinleri ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Başkan Özakcan’a teşekkür etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan, yol yenileme
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Adnan Menderes’te yollar yenileniyor
Adnan Menderes’te yollar yenileniyor
Yorumlar
Haber Yazılımı