Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
16 Mayıs 2017 - Salı 17:24 Bu haber 1154 kez okundu
 
ADM Elektrik yuva yapıyor
Elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Aydın, Denizli ve Muğla’da yaşam kalitesini iyileştirmek ve sürdürülebilir bir dünya için sosyal sorumluluğunun farkında olduğu belirtilen ADM Elektrik Dağıtım’ın, 2009 yılında başladığı ve Sürdürülebilirlik Ödülü’ne sahip olduğu Leylekler Ölmesin Projesi kapsamında, elektrik direklerini mesken tutan leylekleri için özel yuvalar yerleştirmeye devam ettiği bildirildi.
GENEL Haberi
ADM Elektrik yuva yapıyor

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, geçmiş yıllarda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından ülke çapında uygulanması için diğer elektrik dağıtım şirketlerine örnek gösterilen, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) ve Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nden ödüller alan proje, ulusal bir farkındalık oluşmasını sağlamıştı. Tüketiciler tarafından beğenilen ve yoğun bir ilgi ile takip edilen proje kapsamında, hizmet bölgesinde binlerce leyleği güvenle elektrik direklerinde misafir eden ADM Elektrik Dağıtım, tüketici taleplerini de hassasiyetle takip ederek direklere yeni leylek yuvaları yerleştirmeye devam ediyor.

Tüketici Talepleriyle de Yeni Yuvalar Yapılıyor

Geçtiğimiz günlerde Muğla Milas İlçesi’nin Ağaçlıhüyük Mahallesi’nden ulaşan bir abonesinin talebine istinaden, Şirketin Genel Müdürlük ve Milas İşletme Şefliğinin koordineli çalışması sonucunda hızlı bir şekilde yeni bir leylek yuvası daha elektrik direği üzerine monte edildi. Mahalle halkı şirketin yakın ilgisi ve sunduğu hizmetlerden memnun olduklarını dile getirirken, proje çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel, “Faaliyette bulunduğumuz 3 ilde tüketicilerimizin taleplerini hassasiyetle takip ederek, hızlıca sonuçlandırmak için çalışıyoruz. Hizmet bölgemizde yatırım çalışmalarımızın yanında, sosyal sorumluluk bilinciyle ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek veriyoruz. Diğer şirketler için örnek olan Leylekler Ölmesin projesi kapsamında, tespit ettiğimiz yeni noktalara yuvalar eklemeye devam ederken, tüketicilerimizin isteklerini de ayrı bir hassasiyetle inceliyoruz. Milas İşletme Şefliğimiz hızlı bir şekilde talebi karşılayarak, yuva ağımıza bir yenisini ekledi. Başta Milas İşletme Şefimiz Atilla Uzunoğulları olmak üzere, çalışma arkadaşlarıma yoğun emek ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Şirketimiz doğayı ve doğal yaşamı korumaya devam edecek” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, ADM Elektrik Dağıtım, Leyleklere yuva yapıyor
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ADM Elektrik yuva yapıyor
ADM Elektrik yuva yapıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı