Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 12:51 Bu haber 539 kez okundu
 
Acarlar’da yaz spor okulu başladı
İncirliova Belediyesi Yaz Spor Okulları Acarlar'da da törenle başladı.
SPOR Haberi
Acarlar’da yaz spor okulu başladı

Bilgi Koleji

AYDIN- Acarlar Yunus Şentürk Stadyumu'nda, futbol braşında başlayan İncirliova Belediyesi Yaz Spor Okulları'nın açılışında İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güler, İncirliova Belediye Meclis Üyesi Kenan Balcı, Acarlar Muhtarı Kemal Karabulut, İncirliova Belediyesi Spor Birimi Sorumlusu Ali Hakan Mert, İncirliova Belediye Spor Antrenörü Adalet Duman ve Acarlar Mahallesi sakinleri katıldı.

Acarlar Mahallesi’nden yaklaşık 30 çocuğun katıldığı yaz futbol okulu etkinliğinde, Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Antrenör Adalet Duman'dan bilgi aldı ve kursa katılan çocuklara baklava ikram etti.

Başkan Kaya, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için her şeyin en iyisini ve en güzelini yapmaya devam edeceğiz. Acarlar Mahallemizde yaşayan herkes gibi çocuklarımızda bizim çok önemli. Mahalle Muhtarımız Kemal Karabulut ile irtibat halinde buradaki hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştireceğiz" dedi.

23 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek olan yaz futbol okulu çalışmaları ile ilgili konuşan Antrenör Adalet Duman ise, "Acarlar Mahallemizde yetenekli çocuklarımız var, onların elinden tutup çalışmalarımıza dahil edeceğiz" dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Aytekin Kaya, Yaz spor okulu
Yorumlar
Haber Yazılımı