Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 18:33 Bu haber 1093 kez okundu
 
ABGC Söke Şube temsilcisi Levent Tuncer oldu
Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) Söke temsilciliğine, yönetim kurulu kararıyla Levent Tuncer getirildi.
GENEL Haberi
ABGC Söke Şube temsilcisi Levent Tuncer oldu

AYDIN- Cem Ulucan’ın başkanlığını yürüttüğü Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) büyümeye devam ediyor. Basın İlan Kurumu’nun 2016 yılında Aydın Şubesi’ni açmasıyla birlikte Akredite Cemiyet olan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, Söke’de yapılanmaya gitti. Cem Ulucan başkanlığında toplanan ABGC Yönetim Kurulu aldığı kararla ABGC Söke Temsilciği’ne Levent Tuncer’i getirirken, yardımcılığına Erol Özhavutçu’yu ve genel sekreterliğe de Murat Bozkayalar’ı görevlendirdi.

SÖKE BASINI GÜÇLENDİRİLECEK

ABGC Yönetim Kurulu Başkanı Cem Ulucan öncülüğünde Söke’de gerçekleştirilen oluşum toplantısına Durmuş Tuna (Gerçek Gazetesi), Hüseyin Işık (Söke Olay Haber Sitesi), Turgut Türkoğlu (yazar), Necati Maldar, Güven Ölmez (Rayo Güven-Radyo As), Levent Tuncer (Söke İHA-Söke Belediyesi Basın Bürosu-SÖZ Gazetesi), Mustafa Kavruk (Söke Ekspres), Numan Ölmez (Kanal 09-Söke TRT Haber), Dursun Temel Yurdaer (Didim A Haber) ve Erol Özhavutçu (Maraton Radyo TV) katılırken, toplantıda Söke basının güçlenmesi için yapılacak çalışmalar ve işbirliği görüşüldü.

“SÖKE’DE GÜZEL BİR OLUŞUM GERÇEKLEŞTİ”

Söke basın camiasının Aydın başta olmak üzere Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu belirten Başkan Cem Ulucan, “En büyük sorunumuz gazeteciler olarak birçok konuda birlik olamamak. Önce kendi mesleğimizin ve cemiyetimizin farkında olmamız lazım. Elimizi taşın altına hep birlikte koymalıyız ki sorunlarımızı da daha kolay çözelim. Bu nedenle Söke’de güzel bir oluşum yaşandı. Levent Tuncer başkanımız öncülüğünde Söke’de arkadaşlarımız birlikte gazetecilik mesleğinin ve gazetecilerin onurunu korumak için çalışmalar yapacaklar. İnşallah cemiyetimiz ve Söke basını için güzel çalışmalar olacak” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, ABGC, Levent Tuncer, Cem Özer
Yorumlar
Haber Yazılımı