Haber Detayı
25 Ağustos 2017 - Cuma 11:43 Bu haber 602 kez okundu
 
4 kişi tanıştılar 40 kişi buluştular
İstanbul Maslak Orduevi mutfağında 27 yıl önce birlikte askerlik yapan 1989/2 tertip askerler 27 yıl sonra aynı sofrada 40 kişi buluştular. Duygusal anların da yaşandığı buluşmada asker arkadaşları gönüllerince eğlenip eski günleri yad ettiler.
GENEL Haberi
4 kişi tanıştılar 40 kişi buluştular

AYDIN- Edinilen bilgiye göre; 1989 yılında 2 tertip olarak askere giden Nevzat Atmaca, Erol Tübek, Cihat Yılmaz, Abidin Kılınç ve arkadaşları teskereyi aldıktan sonra dünya meşgalesi nedeniyle birbirlerinin izini kaybetti. Bir süre önce sosyal medya hesabından buluşan asker arkadaşları Aydın’da toplanmaya karar verdi. Birlikte askerlik yapan 4 arkadaş 27 yıl sonra çoluk çocuk yaklaşık 40 kişi Aydın’da bir araya gelip eski günlerini yad etti.

Türk erkeklerinin hayatlarında unutamadıkları en önemli anıların askerlik anıları olduğunu belirten Erol Tübek, “Yaklaşık 27 yıl önce İstanbul Maslak Orduevi Mutfağı’nda birlikte askerlik yapmıştık. O zaman iletişim bu kadar yaygın olmadığı için teskereden sonra uzun süre görüşemedik. Daha sonra sosyal medya hesaplarından birbirimizi bulduk. 27 yıl sonra tekrar buluştuk. Bundan sonra her yıl buluşmaya çalışacağız” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Asker arkadaşları buluştu, Asker arkadaşlığı, Nevzat Atmaca
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
4 kişi tanıştılar 40 kişi buluştular
Yorumlar
Haber Yazılımı